Jump to content
IGNORED

Umro Bris Taton, Francuz pretučen u Beogradu od huligana


borris_

Recommended Posts

Ma izgleda da samo dižu dževu pred zahtev za ponavljanje postupka - verovatno računaju "promenila se vlast, pa da probamo".
... mislim da je to u pitanju. Indikativno je da je "Dacic po hitnom postuku poslao informaciju na proveru" sto ce reci da su nevina deca u zatvoru pravni problem No1 u Srbiji. Edited by CowBoy
Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • yolo

    41

  • Eraserhead

    36

  • Idioteque

    29

a jelte, jel mogucno da nema snimak ikakve sigurnosne kamere?em je tu milion i jedan kafic, em garaza, prosto mi neverovatno da niko nista nije uhvatio.

Link to comment
tebi izmice da je ovo forum za polemiku?ako ti dajes sebi oduska zbog nepravde, i ja sebi dajem oduska jer mi je muka od citanja gluposti u komentarima vesti
... a ne dajes oduska jer ti je muka od dirigovanog novinarstva, tebi su veci problem komentari u vestima? Dobro™
Link to comment
... a ne dajes oduska jer ti je muka od dirigovanog novinarstva, tebi su veci problem komentari u vestima?
ne, nikada na ovom forumu nisam rekao ni jednu jedinu rec na temu dirigovanog novinarstva, telefonskih poziva sa izvesnih mesta, cenzure i autocenzure. nikada nisam pricao o nacinu na koji se hendluju gradski incidenti, poznato je da ja aktivno cutim o toj temi.sta pricas bre ti?@syme: dzabe. dok ne dobijem odgovor na sta je tacno mislio sa ovom recenicom, bez izvrtanja i vadjenja, forum ce najebati. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
vaso, zna li se nesto o kamerama, zbilja me zanima?
stvarno ne znam, a realno si u pravu, to bi trebalo da bude pokriven prostor. mozda ce Luba znati
Link to comment
ajte prekinite dok sime ne zagnoji potpuno sa gej metalomvaso, zna li se nesto o kamerama, zbilja me zanima?
ima kamere, ali se ni na jednoj ne vide stepenice i tzv naskok na zardinjeru. prikazani su snimci na sudjenju, a bilo je i na b92, da li u insajderu ili nekoj takvoj emisiji.prica je ponovo pokrenuta uz blagonaklon novog ministra pravde, inace velikog postovaoca malagurskog. jedan od roditelja osudjenih ima finansijskih mogucnosti. vujacic zeli da postane prvi medju prvima advokatima, vlada nece da isplati odstetu porodici, stoga komentari tipa traze pare za mrtvo dete, kakvi su to roditelji, i tako.
Link to comment
ima kamere, ali se ni na jednoj ne vide stepenice i tzv naskok na zardinjeru. prikazani su snimci na sudjenju, a bilo je i na b92, da li u insajderu ili nekoj takvoj emisiji.prica je ponovo pokrenuta uz blagonaklon novog ministra pravde, inace velikog postovaoca malagurskog. jedan od roditelja osudjenih ima finansijskih mogucnosti. vujacic zeli da postane prvi medju prvima advokatima, vlada nece da isplati odstetu porodici, stoga komentari tipa traze pare za mrtvo dete, kakvi su to roditelji, i tako.
taj novi ministar pravde... ne znam nista o njemu ali ono malo sto sam video na tv, rekao bih da ju u pitanju vrlo labilan lik. psiićki.
Link to comment
ima kamere, ali se ni na jednoj ne vide stepenice i tzv naskok na zardinjeru. prikazani su snimci na sudjenju, a bilo je i na b92, da li u insajderu ili nekoj takvoj emisiji.prica je ponovo pokrenuta uz blagonaklon novog ministra pravde, inace velikog postovaoca malagurskog. jedan od roditelja osudjenih ima finansijskih mogucnosti. vujacic zeli da postane prvi medju prvima advokatima, vlada nece da isplati odstetu porodici, stoga komentari tipa traze pare za mrtvo dete, kakvi su to roditelji, i tako.
Uh, je..m ti, a ja mislio da kreten Malagurski tamo muva nešto za svoj račun, glumi Majkla Mura, itd. Kako sam samo glup. Potpuno sam zaboravio da sa Selom u vladu ulazi cela jedna omladinska subkulturatm. Edited by Syme
Link to comment
Uh, je..m ti, a ja mislio da kreten Malagurski tamo muva nešto za svoj račun, glumi Majkla Mura, itd. Kako sam samo glup. Potpuno sam zaboravio da sa Selom u vladu ulazi cela jedna omladinska subkulturatm.
ne ne, Idiocracy polako prestaje da bude SF, komentatori se uspinju na lestvicama vlasti Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
ovde se tepa novom ministru -_-
To sam sam patentirao (po analogiji s Čolom, a zbog frizure)! Ne pratiš forum, pa ne znaš. -_- Edited by Syme
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...