Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Ja se danas uselila u novi stan, vraćam se iz šetnje sa Sunčicom i presretne me u hodniku baba koja živi u prizemlju. Pita, koliko pasa ima u ovoj zgradi? Jedva sam je razumela, ima neku govornu manu. Ja joj kažem da ne znam pošto sam se tek uselila, a ona onda krenula u tiradu kako njoj psi smetaju, ne daju joj da se odmori jer laju, i kako će se žaliti skupštini stanara. Stanodavka mi kaže da je baba luda i da je ignorišem. Pod pretpostavkom da su svi ili većina stanara u zgradi ludi ko baba, je l oni meni mogu da naprave neki ozbiljniji problem? 

Edited by sailorman
Link to comment

Ja se danas uselila u novi stan, vraćam se iz šetnje sa Sunčicom i presretne me u hodniku baba koja živi u prizemlju. Pita, koliko pasa ima u ovoj zgradi? Jedva sam je razumela, ima neku govornu manu. Ja joj kažem da ne znam pošto sam se tek uselila, a ona onda krenula u tiradu kako njoj psi smetaju, ne daju joj da se odmori jer laju, i kako će se žaliti skupštini stanara. Stanodavka mi kaže da je baba luda i da je ignorišem. Pod pretpostavkom da su svi ili većina stanara u zgradi ludi ko baba, je l oni meni mogu da naprave neki ozbiljniji problem? 

 

Ako bi se strogo držali zakona, da, mogu da te izbace iz zgrade. Ali, to se u praksi ne dešava, bar ne da sam ja ikad čuo da se neko pozvao na taj zakon.

 

Ne bih brinuo da sam na tvom mestu.

Link to comment

Ovde je skoro pa nemoguce imati ljubimca i iznajmljivati stan... tako da, uzivaj sailorman.

 

 

U zgradi u kojoj se useljavam uskoro (selidba, oh joy) ima ljudi sa psima. Zasto bi bilo zabranjeno (doduse meni je kao podstanaru zabranjeno, ali ako si vlasnik stana izgleda nema neke opste zabrane)?

Link to comment

Ja se danas uselila u novi stan, vraćam se iz šetnje sa Sunčicom i presretne me u hodniku baba koja živi u prizemlju. Pita, koliko pasa ima u ovoj zgradi? Jedva sam je razumela, ima neku govornu manu. Ja joj kažem da ne znam pošto sam se tek uselila, a ona onda krenula u tiradu kako njoj psi smetaju, ne daju joj da se odmori jer laju, i kako će se žaliti skupštini stanara. Stanodavka mi kaže da je baba luda i da je ignorišem. Pod pretpostavkom da su svi ili većina stanara u zgradi ludi ko baba, je l oni meni mogu da naprave neki ozbiljniji problem? 

ne mogu i nece, komsiluk preti, ali se retko nakani nesto da uradi. ali mozda da si olaksas zivot, babi sledeci put reci da je u pravu, ni ti ih ne volis, ali dobila si psa od rodjaka iz obrenovca i kako da ih odbijes kad ni oni nemaju gde da zive. uvek je vazno ludacima reci da su u pravu. 

Link to comment

To ce biti dobro, dok se baba ne pojavi sa idejom da se na psu isproba 1 super otrov koji joj je neko dao. "Posto vec ni ti ne volis pse, onda..."

 

Ludacima treba reci da se nose u pm, ako se bas nikako ne mogu izbeci.

Link to comment

slazem se s indijem, da ludak treba da se tera, al ne u pm, nego u kurac.  

no, prvo proveri jel baba usamljena ludaja, il ima uporiste u prekom sinu. ako je sama, idealno. samo sisti kroz zube najgore psovke i pretnje. plus uvek mozes da joj kazes da imas sidu, ako suncica ne ujeda, ti ces.  :fantom:

 

inace, nema zakona kojim ti iko moze izbaciti kucnog ljubimca iz zgrade. u stanu smeju da borave 2 ljubimca. ne znam kako je ako covek ima tri, mozda onda treba da se saglasi skupstina stanara. 

Link to comment

I meni nesto u glavi dva psa u stanu.. zivotinje su zakon, a psici prajsles... U mojoj zgradi ih imaju svi :))) i to stvarno bajnooooo... e6ubamu8.jpg moje dlakave cerkice Megi i Lili... bebeeee

Edited by fluffy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...