Jump to content
IGNORED

Najruzniji automobili


nesha taxista

Recommended Posts

Neki proizvođači su imali teških promašaja, dok su drugi baš namerno pravili rugobe. Evo jednog od tih:citami66.jpgami6.jpgcitr0150.jpgTreba i ovo znati. Citroen se uvek trudio da bude originalan.

Link to comment

Nešo, u Ami 6 nemoj da mi diraš, još ću da se naljutim. Imali smo ga u Break (karavan) verziji od cca 1968 do 1972, luksuzni porodični automobil na šasiji od Spačeka...AMB-PA69.jpg

Edited by alberto.ascari
Link to comment

Dobro, taj je još podnošljiv. Vidi ove talente:card-no-8.jpghypickup.jpgDa ne bude zabune, veoma cenim Citroenovu originalnost koja je u pojedinim momentima donela upravo genijalna rešenja, ali nekad baš preteraju.

Link to comment

Pa ne znam baš, našao sam ga na francuskom sajtu s kog sam preuzeo i one Amije i Panhard, registracija je takođe francuska. Video sam doduše jedan davno u BG s našim tablama, možda misliš na taj.

Link to comment

Vrlo je moguće da postoji samo jedan. Umro sam od smeha kad sam ga video (posle toga sam ga video i na forumu) i nisam mogao da odolim da ga ne uslikam. Inače, uživo liči na one sladoledžijske aute.

Link to comment

Ami je ispao toliko grdoban zato sto je vozilo koje je stvoreno kao nesto sto treba da se ponudi sirokim narodnim masama na trzistu sa niskom cenom, a da bi se smanjili troskovi konstruisanja i pravljenja alata, ovaj "frankenstajn" od auta nastao je sintezom delova sasije, skoljke i agregata sa vec postojecih modela, npr, sasija i motor od Spaceka, a preveliki krov koji mu i daje tako odvratan izgled je, za ne verovati, od legendarne Ajkule.Biohemija @ Ovaj kriminalni Reno kombi si ako se ne varam uslikao u ulici Franca Rozmana(Milosa Bandica) u Zemunu. Kako vec duze vreme stoji, mislim da je njegov vlasnik ponosan sto poseduje nekretninuu centru Zemuna na atraktivnoj lokaciji.rotfl.gif

Edited by nesha taxista
Link to comment

Nastavak liste :999Rightside3.jpgPlymouth Superbird 1970 :lol:113697.1-lg.jpgHonda Insight CVT Hybrid - 200501aztek_awd1.jpgPoniac Aztec AWD - 2001Pontiac nestao u akciji, pa sam stavio drugi isti takav. Taj kanadski sajt briše linkove, već sam i ja imao s njima problem.

Edited by nesha taxista
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...