Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Da li u Beogradu može da se kupi srebrna glina i DI? I da li je baš paprena kao što kažu?Ako nema ta, može i bakarna i bronzana. :wub:
Koliko ja znam, ne moze :(Ali mogu da se raspitam jer znam da neki nabavljaju, pa da javim kako ;)
Link to comment
a zavisi od vrste i duzine. ja sam uzela jednostavnu drvenu od 2 metra, sa drvenim krajevima, za oko 1300. ima raznih, metalne su mnooogo skuplje, drvene kako koja.uh. il je bila 2300, sad da me ubijesh. mislim ipak oko 1300, jer je na buvljaku ista bila 1200. a i nebitno, 1000-2000, pa kako ti padne.
e, hvala. vidi, meni trebe nesto manje od 3m. ae, savet- uzimam zavese 130x230, da li mi je na tri metra te garnisne potrebno 4 ili 3 takve zavese?inace, ja bih onu garnisnu sto se uvali izmedju dva zida, ako me razumes na sta mislim. celom duzinom od ta tri metra su prozori. je l takva tvoja? je l ona mora da se srafi ili se samo uglavi? taako je kod moje tetke, samouglavljujuca.e, dalija. hvala i tebi na odgovoru. :)
Link to comment
e, hvala. vidi, meni trebe nesto manje od 3m. ae, savet- uzimam zavese 130x230, da li mi je na tri metra te garnisne potrebno 4 ili 3 takve zavese?inace, ja bih onu garnisnu sto se uvali izmedju dva zida, ako me razumes na sta mislim. celom duzinom od ta tri metra su prozori. je l takva tvoja? je l ona mora da se srafi ili se samo uglavi? taako je kod moje tetke, samouglavljujuca.e, dalija. hvala i tebi na odgovoru. :)
na kraju ispade da sam kupila bez veze, poshto se mesto gde sam mislila da je uglavim pokazalo kao nepouzdano, pa bi je izvalila iz 2 poteza. a na plafonu prokleti knauf pa ne moze ni tu. tako sam pala kao zrtva novogradnje i sad razmatram kako da razvuchem 4 metra nechega izmedju zidova i josh nisam smislila sta cu. terasu sam reshila chelichnom sajlom od zida do zida, pa ameriken kao zavesu, al to je napolju pa, je ok... bash mi nije za unutra, ali ce na kraju ispasti da jeste... bash sam za savetovanje :(
Link to comment
heh, tek sam sad videla sta znaci knauf. :P
jes, shutiraj me dok lezim :cry:mislim, probali su da mi objasne zashto je bash kul imati to njesra na plafonu, al ja sam staromodna. a sad nemam ni zavese <_<metar u ruke pa bilo gde, ima svakakvih chuda ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment

ne znam dal sam na pravom mestu, ali...poveo sam sinoc sa ortacima neki razgovor...nisam mogao da se setim kako se zvao onaj ruski matorac sto su devedesetih babe i jos neki lepile papire sa njegovim likom po telu..kao izlecice se na tu foru ,itd...

Link to comment

Svojevremeno je na TV Beogradu, krajem 80-ih, u školskom programu emitovana serija od nekih 40-50(možda i više, znam da je bilo nešto enormno mnogo i da je pokrivalo sve civilizacije i sve važne događaje) nastavaka o istoriji sveta, sve sa lepim mapama, prikazinma bitaka i tako to... Ako se dobro sećam, trebala bi biti neka engleska produkcija, ali da ga jebem ne mogu se setiti tačnog naziva, a net mi nije od pomoći...Da li neko zna tačan naziv(a ako ima link ka torrentu, bilo bi lepo da mi ga pošalje na PM :))?Unapred hvala...

Edited by radisa
Link to comment

gde da nadjem pouzdanu firmu koja pravi toalete za hendikepirane? znam da je pitanje debilno, ali nemam predstavu odakle da krenem. osim toga, gde da nadjem standarde kako ti toaleti treba da izgledaju?hvala :)

Link to comment
gde da nadjem pouzdanu firmu koja pravi toalete za hendikepirane? znam da je pitanje debilno, ali nemam predstavu odakle da krenem. osim toga, gde da nadjem standarde kako ti toaleti treba da izgledaju?hvala :)
Ne znam za firme, ali ovim Pravilnikom su propisani standardi- čl.30. se odnosi na WC.
Link to comment
gde da nadjem pouzdanu firmu koja pravi toalete za hendikepirane? znam da je pitanje debilno, ali nemam predstavu odakle da krenem. osim toga, gde da nadjem standarde kako ti toaleti treba da izgledaju?
Nemam pojma, ali sam bila oduševljena kada sam videla WC za invalide u jednom motelu na periferiji Smedereva, u kome sam u subotu bila na svadbi. Ceo objekat je bio po zapadnjačkim standardima, pa je imao čak i WC za invalide.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...