Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Mislim da ne može, postoji nasip duž celog toka ali nije asfaltiran. U najboljem slučaju bi vozio preko trave. Baci pogled na satelitsku mapu.

Link to comment

asfalt nije imperativ. znam da je moglo ranije, pa pitah dal se u međuvremenu pojavila neka ograda ili slična prepreka.uostalom probaćemo

Link to comment

Pisao je neko na ovom topicu o tome. Bio je prohodan. Ja sam jesenas isao do Jakova. Ne znam u kakvom stanju je put pored Save od skretanja za Jakovo do Boljevaca.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Nosi kod vulkanizera koga neće mrzeti da ti to reši. Jednom mi trn uleteo, on zakrpio, sredio sve za pola sata i naplatio mi tipa 200 dinara. :)
Nova unutrašnja guma košta slično toliko, ako ne i manje.A krpljenje traje 10 min. Skineš točak, izvadiš unutrašnju gumu, napumpaš je, staviš u lavor pun vode da vidiš gde pušta, označiš mesto hemijskom, sačekaš da se osuši ili obrišeš, staviš parče stare gume i zalepiš sintelanom. Sačekaš sat-dva ili ostaviš preko noći, ponovo napumpaš i staviš u lavor. Ako ne pušta to je to. I proveriš spoljašnju gumu da ti negde nije ostao trn.
Link to comment
Savet ako vas pojuri kuče:
Često je dovoljno ignorisati ih. Posle 50-100 metara im se završava teritorija i tu odustaju.
zna li neko da li je prohodan putić od NBGD do Boljevaca, ali pored reke, a ne kroz njive?
Klasika, kao i ranije. Asfalt do ostružničkog mosta, posle toga nasipom (uz zaobilaženje one šljunkare ili šta je već posle ostružničkog) po travi.
Link to comment
hvala na savetu al je pukla oko ventila i nema joj pomoćia od lenjosti nema gore bolesti :(ovakvih guma koje meni trebaju u ovom mom selu vrlo često nemaju na lageru tako da bih za jednu gumu morala dva tri puta da odem do grada, i tu je glavni problem.
Link to comment

konacno u mojim rukama:bike vodich sjeverozapadne istresa 15 itinerera- odlicno opisanim, upotpunjenih detaljnim i preglednim mapama i preporucenim restoranima,konobama, vinskim cestama i cestam maslinovog ulja :wub:

Link to comment
ovakvih guma koje meni trebaju u ovom mom selu vrlo često nemaju na lageru tako da bih za jednu gumu morala dva tri puta da odem do grada, i tu je glavni problem.
Kako ono beše - planiranje resursa. Uvek imaš jednu ili dve rezervne gume. A unutrašnje za bajs su baš male mogu da stanu u bilo koju torbicu za bajs. Ja uvek nosim jednu rezervnu i za četiri godine, koliko imam trenutni bajs, nije mi bila potrebna. tj. probušila se pre nekih 2-3 nedelje, ali sam bio blizu kuće pa sam se vratio i tamo je zamenio.
Link to comment

sinoc posle ponoci iskoristio lepo vreme i nocni mir i istutnjao se po praznim cestama. kakvo neopisivo zadovoljstvo! u usima bauhausova maska, jeee, osetio se dvaes' godina mladjim.

Link to comment
  • 2 weeks later...
zna li neko da li je prohodan putić od NBGD do Boljevaca, ali pored reke, a ne kroz njive?
da samom sebi odgovorim- prohodno i pored Save i kroz njive.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Petak + vikend bio na bicik. turi od Golubca do Kladova.Organizovana grupa, preko 50 biciklista, vetar u leđa.Sjajna vožnja.Ako imate par dana za vožnju provozajte Đerdapom. Lepi predeli, jetfin smeštaj, dobra klopa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...