Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Super je Go Pro ali ja nisam profi downhill mountain bajker (kad bolje razmislim nisam ni amaterski)  , pa mi ova cifra dodje kao prevelik luksuz ... Mozda uzmem ovako nesto http://www.ebay.com/itm/Yellow-Waterproof-Action-Sport-Camera-Driving-Recorder-For-Bike-Camcorder-AT68-/251504861249 , cisto da se igram malo ...

nop, a i sumnjam da ću ove godine uopšte biti u stanju

 

 

Sta je sada ? Zar nisi skinula gips pre nedelju dana ?

Edited by Geograf
Link to comment

Idiotluk! :P

 

Skinula ja gips, ali posle dva i po meseca, pre cega je bilo 6 meseci nosenja spoljnog fiksatora, i 6 meseci gipsa :)

Edited by belch
Link to comment

Idiotluk! :P

 

Skinula ja gips, ali posle dva i po meseca, pre cega je bilo 6 meseci nosenja spoljnog fiksatora, i 6 meseci gipsa :)

Dobro , nije prekoracio ni 10% + u torbicama ima full prvu pomoc ...  <_<

Nisam imao pojam da godinu dana nosis te sipke,srafove i gips  :( ... znam da si se lozila da ces mozda ici na proslu "kriticnu masu" , pa zato pitah ...

Link to comment

Citam sad da pisete dal ranac il ne, pa rekoh da kazem samo, ko voli ranac za bajs ima u intersportu od danas do 13og recimo, popust na kamp opremu, u koju spadaju I rancevi 30 posto.Ja vec imam jedan McKinley I skroz mi je ok, e sada je takav 2700din, sto je skroz ok.Ubacio bi I link da vidite koji je ranac u pitanju, al nezalost ne umem:(. Saphir se zove

Link to comment

Citam sad da pisete dal ranac il ne, pa rekoh da kazem samo, ko voli ranac za bajs ima u intersportu od danas do 13og recimo, popust na kamp opremu, u koju spadaju I rancevi 30 posto.Ja vec imam jedan McKinley I skroz mi je ok, e sada je takav 2700din, sto je skroz ok.Ubacio bi I link da vidite koji je ranac u pitanju, al nezalost ne umem:(. Saphir se zove

Jel snizen mozda ovaj ? thumb_7089__productdetail.jpeg na sajtu se ne vidi mozda taj novi popust ...

 

A i za ovaj tvoj Saphir(po meni vise za planinarenje) pise da je na snizenju 3990 

thumb_7069__productdetail.jpeg

http://www.intersport.rs/proizvodi/planinarenje/oprema_za_planinarenje/rancevi/mckinley-ranac-za-planinarenje-saphir-2422-w_p4507#c3742

 

U svakom slucaju hvala za info da je trenutno popust , verovatno cu ici da pogledam neki Nakamura sorc ...

Edited by Geograf
Link to comment

a uzo sam I nakamura sorc sa uloskom, 1990 din je

 

a snizen je I taj x cross, il kako se vec zove, on je sad oko 3200, mada je on meni mali, jer idem na posao bajsem, pa ne mogu bas sve stvari da ubacim, zato sam I uzeo ovaj saphir, a I juce sam isao na neku voznju 150km, I bio mi je super.btw ne nosim nikakve torbice, samo taj ranac

Edited by Montmorency
Link to comment

Kupio Nakamurin sorc (gace) , odlican kvalitet i cena sasvim prihvatljiva ...

 

p.s. Parkirao na ulazu u Merkator (ispred same kamere), vezao u-lockom , skinuo sediste i brzinomer .... i opet bio ko na iglama :)

Link to comment

Pre par godina, vozio sam stari Capriolo bicikl. Odem u Maxi, zaključam ga na parkingu za biciklove nekim lošim lancem. Vraćam se, pokušavam da otključam, ključić se lomi na pola, nema šanse da oslobodim bicikl. Prijavim slučaj obezbeđenju, kažem im da ću morati da razvaljujem, oni kažu da ih ne zanima... Odem po velike makaze za armaturu, odsečem lanac i oteram bicikl... Niko nije reagovao, gomila ljudi je videla da obijam lanac, niko se nije ni pomerio, niti prijavio...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...