Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Meni ta korpa nekako ima smisla jedino ako oces da provozas kucnog ljubimca ili recimo da odes na plac na naberes jabuke ... Za sve ostale svakodnevne potrebe , ranac ti zavrsava posao ! Ne volim preterano ni one silne torbice sto se kace , odnosno sve sto landara (lupa ,cangrlja) na bicikli dok vozis ...

 

Imam uski biciklistički ranac koji je širine paktregera (onog što se kači na šticnu), u njemu su uvek dve rezervne unutrašnje gume, rezervni dres s dugim i/ili kratkim rukavima, kabanica ako je moguća kiša, rezervna voda i hrana i alat (mini pajseri za gume, imbus ključevi), u trouglastoj torbici na ramu su prednje i zadnje svetlo i još neke sitnice, a od skoro imam i malu torbicu u kojoj se nalaze telefon i novčanik. Ništa na landara, ne čangrlja, mogu da okrenem bicikl naopako i ništa se neće pomeriti :)

Link to comment

meni kvari aerodinamiku dok pokušavam da oborim brzinski rekord u spuštanju biciklom

Pa ti uzmi troglastu torbicu za ram da ti ne kari aerodinamiku.  :fantom:

Link to comment

Imam uski biciklistički ranac koji je širine paktregera (onog što se kači na šticnu), u njemu su uvek dve rezervne unutrašnje gume, rezervni dres s dugim i/ili kratkim rukavima, kabanica ako je moguća kiša, rezervna voda i hrana i alat (mini pajseri za gume, imbus ključevi), u trouglastoj torbici na ramu su prednje i zadnje svetlo i još neke sitnice, a od skoro imam i malu torbicu u kojoj se nalaze telefon i novčanik. Ništa na landara, ne čangrlja, mogu da okrenem bicikl naopako i ništa se neće pomeriti :)

Ovo mi je ok za neke vece ture ili odlazak na neku planinu ... ali za svaki dan malo preterano  :unsure: Sto se tice torbica ,meni su uvek cangrljale(osim onih najmanjih za pare i kljuceve ) . ko zna moza nisam znao(imao strpljenja) sve to lepo upakovati kako treba ...

ja zapravo nigde ne idem bez ranca, sa bajsom ili bez

Skoro isto ... Jesi li pocela da vozis pose povrede ?
Edited by Geograf
Link to comment

Ranac... za 2 kifle i teglicu dzema? Kako cu u pazar s time? 

 

tako je! i za boceu vina i vode,kilo paradajiza,tikvica i breskava..korpa je 1 zakon!

Link to comment

 

Ovo mi je ok za neke vece ture ili odlazak na neku planinu ... ali za svaki dan malo preterano  :unsure:

 

 

I kažem za veće ture, ne za odlazak u prodavnicu :)

Link to comment

I kažem za veće ture, ne za odlazak u prodavnicu :)

Pa nigde nisi napomenuo da je za vece ture a do tada smo pricali o korpi i svakodnevnim rekreativnim turama (tridesetak kilometara )... Sta nosis na njima ?

Link to comment

Skoro isto ... Jesi li pocela da vozis pose povrede?

 

nop, a i sumnjam da ću ove godine uopšte biti u stanju

 

btw neko je pitao za kamericu?

ovaj lik što snima vožnje po beogradu koristi  GoPro Hero 2

 

 

kad smo kod kamerica na biciklima, ovakve videe obožavam

 

 

 

kučići su carevi, zbog njih bih i downhill zavolela

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...