Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Zahvaljujem vam se svima jos jednom:) samo da znate, prvo sam dotrcao ovde da javim&okacim fotke, posle sam tek zvao kevu i brata

Link to comment

Mali serijal od juce, Mik dovukao nekog dzindzera, slutim gej vezu. Ima ovde svasta:tumblr_m5o4wkflaz1ryemybo1_1280.jpgtumblr_m5o4z2PC3h1ryemybo1_500.jpgtumblr_m5o4xs6HoC1ryemybo1_500.jpgtumblr_m5o50guLBp1ryemybo1_500.jpgtumblr_m5o51ydTic1ryemybo1_1280.jpgZivka kompletno ispizdela na omladinu:tumblr_m5o53zYiWO1ryemybo1_1280.jpgtumblr_m5o53zYiWO1ryemybo2_1280.jpg... i onda je dosla zenka koja mraci&oblaci po komsiluku:tumblr_m5o55vkJTq1ryemybo1_1280.jpg... btw ovaj ridji je prelepi beskucnik, cenim da je star oko osam meseci&gej je provereno, ako ima neka dama od stila ili dobra dusha da ga udomi?

Edited by CowBoy
Link to comment
tumblr_m5o51ydTic1ryemybo1_1280.jpg
:wub: jao bre, ovaj ridji je stvarno kao lutka.ja bi ga uzela da moji ukucani nisu neprosvecena banda koja je i proslu macu jedva istrpela. <_<
Link to comment
Bacio šapu ruku proz prozor kao nekakav kamiondžija.
voli on te kamiondzija poze, nacudnije sedi/lezi od svih macaka koje sam imao. Dok jedem, glavu drzi pored moje i njuska hranu, jednu nogu drzi na mom ramenu, drugu na naslonu stolice a zadnjima mi grebe po ledjima, odrzava balans. Potpuno neprirodan polozaj u kojem moze da stoji i po dvadeset minuta.Ako nas nekad gospodja uslika, okacicu.@Patty: mlad je i trazi sigurnost. Privalio bi se on nama ali ja sam srca kamenoga, dajem mu klopu iskljucivo dole u dvoristu (ne mozemo vise macaka da priustimo sebi jbg)@Indy: catographer, kupljeno:) Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...