Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

fuller je i sam gej, nije bas nerazumljivo sto ga interesuju sjw teme. sumnjam da ce nam ista biti nabijano na nos, ipak se radi o majstoru svog zanata™.

Nije stvar u autoru koliko u marketingu. Ovaj promo je seriju nahvalio kao društveno svesnu iako to nema nikakve veze ni sa čim, a sigurno nije jedini. Tako se formiraju i održavaju trendovi. Join the conversation!

 

Link to comment

pa dobro odgleda li neko jos boscha?

 

 

Od-binge-ovao u dan i po - nije lose, nastavlja se dosta u stilu prve dve.

 

I ok je i kraj, koji je ocigledno ostavljen da produzi pricu oko njegove majke i za [bar jos] sledecu sezonu.

 

 

Mada, nisam siguran sta ce biti sa J. Edgar-om, i zbog povrede i zbog saznanja sta je Bosch uradio...

 

Link to comment

Bosch III je odlican.

Cerka mu je jako simpaticna devojcica

nisam video da li i dalje fura MC274.

Marlo i sef policije iz Wire, Crate i Barrel i  Munch iz Homicide, sve standardni genijalci. 

Link to comment

 

 

Bosch III je odlican.

Cerka mu je jako simpaticna devojcica

nisam video da li i dalje fura MC274.

Marlo i sef policije iz Wire, Crate i Barrel i Munch iz Homicide, sve standardni genijalci.

Jedna od najboljih serija poslednjih godina, a mi nemamo temu :(

Link to comment

Jeste gledali Aquarius, sa Molderom? Otkrio veceras u vozu, pogledao prve dve epizode prve sezone - ne deluje lose?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

počeo i odustao kad sam video da je ukinuta

Link to comment

pa dobro odgleda li neko jos boscha?

Odgledah ja i treću sezonu. Odličan!! Baš odličan. Vidim da će biti i 4-ta sezona, tamo će valjda da se razreši kevino ubistvo.

Link to comment

The Handmaid's Tale sasvim dobar za sada.

 

Odgledao sam samo prvu epizodu, ta distopija mi deluje uverljivo otprilike koliko i u Hunger Games. S tom razlikom što je ono u nekakvoj dalekoj budućnosti, a ovo samo 5-10 godina od danas.

 

Vrhunski je suptilno kako sa vešala vise pop, doktor, i peder, da nam objasne™ u odnosu na koga/šta je ovaj novi poredak antiprotiv. Nema veze što su biblijski citati na sve strane, eto vidite da decidno nije hrišćanska teokratija jer krstova nema a obešen je sveštenik u katoličkoj odori :yawn2:

 

Ipak ću da pogledam još malo, Peggy™ je dosta dobra a sad vidim i odakle mi je poznata komandantova supruga, AKA Cerberus Cheerleader.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...