Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Touch of cloth jeste malo nabudzena sa "meta, teta ..." fazonima /nije ni meni legla/, ali sve ostalo sto Charlie B. radi je odlicno. Wipe-ovi su fenomenalni, cak i kolumne. Ustajem u odbranu Brookera i za buduca dela :))

Link to comment

Pa da.

Nego, pogledao sam prvu epizodu Robota - spektakularno je smeće u pitanju. Bukvalno sve, od prve do poslednje scene, nabijeno je visokooktanskom glupošću.

Počinje sa vigilante hacker konceptom, koji je sam po sebi trebalo da bude dovoljan da odmah odustanem - fuck society, I hate Facebook, Evil Corp, itd., itd. :yawn2:

Završava se sa "Bon soir, Elliot" u po bela dana, izrečeno od strane™ člana spooooky cabala ljudi u odelima koji iz senke vladaju svetom :isuse:

Omiljeni trenutak je ipak negde u sredini, gde middle-management mladunica u IT security firmi sva zblanuta puta "What's a rootkit?" :lol:

Link to comment

Realno, ne bih izdržao ni do kraja epizode da nisam video da Eliot živi u istoj zgradi (možda i u istom stanu) u kom su živeli Brett i Jemain iz Flight of the Conchords. Sve sam se nadao da će biti neki crossover - možda se poznaju, možda su komšije...

robo flat.jpg

Link to comment

Odgledao JORDSKOTT .Ovako je Fortitude trebao da izgleda....

Meni super!

 

 

obe sam prestala da gledam posle druge epizode. al vise sam prestala da gledam jordskot. ne moze tako losa policajka da zavrsi ko glavna junakinja serije. 

 

gledala black work  okej da se ubije vreme. 

Edited by darling
Link to comment

Pa da.

 

Nego, pogledao sam prvu epizodu Robota - spektakularno je smeće u pitanju. Bukvalno sve, od prve do poslednje scene, nabijeno je visokooktanskom glupošću.

 

Počinje sa vigilante hacker konceptom, koji je sam po sebi trebalo da bude dovoljan da odmah odustanem - fuck society, I hate Facebook, Evil Corp, itd., itd. :yawn2:

 

Završava se sa "Bon soir, Elliot" u po bela dana, izrečeno od strane™ člana spooooky cabala ljudi u odelima koji iz senke vladaju svetom :isuse:

 

Omiljeni trenutak je ipak negde u sredini, gde middle-management mladunica u IT security firmi sva zblanuta puta "What's a rootkit?" :lol:

 

Ah, konačno se još neko zajebo... :thumbup:

Rootkit je super u kontekstu da im je to najvažniji klijent. Mada je i ona KDE-Gnome dobacivka odlična.

Ima i druga jakih momenata.

Link to comment

obe sam prestala da gledam posle druge epizode. al vise sam prestala da gledam jordskot. ne moze tako losa policajka da zavrsi ko glavna junakinja serije. 

 

gledala black work  okej da se ubije vreme. 

Pa ona nije zapravo policajka i sustina jeste u greskama koje pravi.A pitanje da li je bas junakinja serije...

Link to comment

Ah, konačno se još neko zajebo... :thumbup:

Rootkit je super u kontekstu da im je to najvažniji klijent. Mada je i ona KDE-Gnome dobacivka odlična.

 

Joj da. "I see you're using... (značajno) Gnome (samouvereni smešak) Me, I'm more of a KDE man. I know the graphic user interface is supposedly better in this one, but..."

 

A haker je sav impresioniran. "An executive using Linux?!?!?!?!?!?!?!?!" :o Kao da je neka žestoka egzotika u pitanju.

 

Bilo je dobro i kako su velikog gazdu odmah uhapsili zbog sumnje da je na sopstvenu kompaniju izveo DDoS napad :isuse: A dokaz? IP broj njegovog terminala :isuse: bio je u DAT fajlu koji su hakeri misteriozno ostavili na jednom od servera :isuse: Opšte je poznato da kad upadneš na neki sistem, prvo što uradiš jeste da bukvalno zapišeš svoj IP broj, ono kao "Elroy was here". Čudo ga nisu streljali na licu mesta, šta će im suđenje kad su tako ubedljivi dokazi.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

:D 

Ma sama početna postavka mi je prilično tupava, ono korporacija od gazilion milijardi dolara mora da angažuje outside firmu da im radi IT bezbednost

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...