Jump to content
IGNORED

ulica rađa lešnike, ja sam jedan od njih


slepa živana

Recommended Posts

dobrodošli po antidepresiv :)

Inace, sad sam video BGhostov novi potpis i setio se mog drugara koji je pevao"zalud preeeti ponos pakla,zalud dva tragroma"A onda je pitao okolo sta su to Tragromi!
Ortak umesto montenigerskih so i tekila pevao "zovite bila", a neprevaziđen mi je lik koji je, pošto je na spontanom okupljanju u centru grada posle pobede nad Litvanijom u polufinalu olimpijade novonastalu pesmu "možeš da nam ližeš klitoris, Sabonis..." pevao "možeš da nam ližeš klitoris, samo liiiiiiizzz"
Edited by slepa živana
Link to comment
Ko je konobar, mi nismo.
Meni su ovaj Santanin evergrin pevali:Ko je konobar? Milinko!Moja sestra u osnovnoj školi provaljivala reči Balaševićevog Loosera, pa stih U šupak kosmosa smo upali zapisala u sledećem prepevu:U šupak ka' smo? - sa' smo! upali
Link to comment

tudji biseri, svoje ne zelim da podelim sa vamadajte vina ocu lom-dajte vina ocu momrade crvi u krvi i ritam me mrvi-ja sam srbin u krvi i ritam me mrviko prezivi 12 godina u ka-pe domu zenica-ko prezivi 12 godina u kaffe domu zenica

Link to comment

Jos osamdesetih jedan moj progresivni prijatelj je pevao:Godine su prošle s'puno muka, ginuli su za slobodu Nemci...Another One Bites The Dust - Radovan baca daskeSta je dobro, sta nam treba - picke, picke disciplina...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...