Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Кад смо већ код слика и сликања... Амер неки избацио слику са момцима. Мало се зајебо кад су у питању држава и спорт којим се баве, но добро...  :s_d:

 

#russiannationalteam

dfgdfg_zpsa5br6x3q.jpg

Edited by Матрикс
Link to comment

Кад смо већ код слика и сликања... Амер неки избацио слику са момцима.  :s_d:

 

#russiannationalteam

dfgdfg_zpsa5br6x3q.jpg

Vidi se da je Amer cim misli da smo ruska reprezentacija  :lol:

 

Inace, marketing se debelo zajeb'o sto nije poneo bar 1000 kompleta dresova. Svaki po 100 dolara...

Edited by Dali_man
Link to comment

Vidi se da je Amer cim misli da smo ruska reprezentacija  :lol:

 

Inace, marketing se debelo zajeb'o sto nije poneo bar 1000 kompleta dresova. Svaki po 100 dolara...

Ko zna, možda ga naši namerno za'ebavali :D

Link to comment

Ko zna, možda ga naši namerno za'ebavali :D

Moguce  :D . Mada, obuceni svi u crveno, Dosli na pripreme u Kinu, zvucimo ruski, nema greske, nas i rusa 300 miliona  :lol:

 

 

Mogu da ga zajebu da su Rusi, al ako je poverovao da su i kosarkasi, onda je to 1 poseban retard

Egzakli  :D

Link to comment

Moguce  :D . Mada, obuceni svi u crveno, Dosli na pripreme u Kinu, zvucimo ruski, nema greske, nas i rusa 300 miliona  :lol:

 

Još ako su "uvalili" Bradu da je Divac.... ;)

Link to comment

Pre izvesnog vremena, prijatelj sa foruma, preporučio mi je sajt koji prati rangiranje sajtova u svetu, a postoji opcija rangiranja i u Srbiji. Meni je bilo interesatno, da vidim gde se nalazi sajt našeg kluba u odnosu na ostale Superligaše. Na današnji dan, čitanost i posete sajtu, po ovom pretraživaču, medju Superligašima je sledeći:

 

Najposećeniji sajt je FK Crvena Zvezda

 

 

 

Drugi po posećenosti je sajt FK Radničkog

 

 

 

Posle Radničkog, po posećenosti je sajt FK Partizan

 

 

 

iza njih je sajt FK Vojvodina

 

 

 

 

Ostali klubovi, Čukarički, OFK, Rad, Voždovac su daleko iza gore nabrojanih. Ne znam za ostale Superligaše i članove PLS, ali ne verujem da neko može da "primiriše" gore navedenoj "velikoj četvorci".

 

Može li neko, ko više zna da mi pojasni šta sam u stvari to pogledao....čisto da se ne hvalim džabe :D

http://www.alexa.com/topsites

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...