Jump to content
IGNORED

Удружење Плус Један


MaryPoppins

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    74

  • MaryPoppins

    42

  • Valkyrie

    34

  • gospa buba

    29

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo jednog predloga za sledeću akciju:

naselje Mali Leskovac na Karaburmi

 

 

- Klinci su upisani u predškolsku ustanovu “Boško Buha” koja ima prostorije u školama “Jovan Cvijić” i “Arčibald Rajs” pa ih zato vodimo u te škole iako su malo dalje. Ove godine imamo ukupno 30 dece u programu i zajedno sa njima u četiri grupe idemo i vraćamo se iz škole sve dok ne krenu u prvi razred. Ovo je već šesta godina kako pomažemo mališanima iz tog naselja. Nabavljamo im torbe, školski pribor, radimo zajednom domaće zadatke subotom, a na zimu ćemo pokušati da ih snabdemo jaknama i čizmicama - objašnjava Marko Tošić, koordinator ovog programa.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Na radiju sam čuo za ovo:

 

Akcija prikupljanja odeće za beskućnike

 

 

Prikupljanje garederobe za beskućnike u okviru projekta "Ljubav u akciji" održaće se u četvrtak 9. aprila od 14 do 17 časova, u prostorijama Udruzenja Fokus.

 

 

 

 

 

http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Humanitarna-akcija-prikupljanja-odece-za-beskucnike-16-aprila.html

 

U Novom Sadu, Maksima Gorkog 42

Edited by nesha taxista
Link to comment
  • 6 months later...
Ne znam da li je ovo pravo mesto, a i nisam ni siguran koliko je ostvarljivo to sto mi je na umu te cu sada samo kratko. Ukoliko budete smatrali da predlozeno jeste vredno razmatranje, mogu i da elaboriram. Pre desetak dana me je jedan momak sa kojim sam pre jedno 7 godina visio na jednoj online igri pozvao da mu se pridruzim na jedan PTC website (klikanje na reklame za sitne pare).

U principu sam skeptican prema tome konceptu, posto moze da ispadne kao holandsko pozajmljivanje novca (kada se radi o ulozima), no ipak sam napravio neke proste kalkulacije (prvo za deo koji je bio meni interesantan, rizicniji) i moj zakljucak je sledeci:

 

1. Uz godisnji ulog od 80$ jednom nalogu, preko kojega bi se prikljucilo jos 200 ljudi koji bi potrosili dnevno 2 minuta svog vremena otvarajuci 4 reklame mesecno se moze sliti na taj nalog 120 dolara.

2. Uz godisnji ulog od 290$ jednom nalogu, preko kojega bi se prikljucilo jos 300 ljudi koji bi potrosili dnevno 2 minuta svog vremena otvarajuci 4 reklame mesecno se moze sliti na taj nalog 360 dolara.

3. Uz godisnji ulog od 890$ jednom nalogu, preko kojega bi se prikljucilo jos neogranicen broj ljudi koji bi potrosili dnevno 2 minuta svog vremena otvarajuci 4 reklame mesecno se moze sliti na taj nalog (BROJ LJUDI X 0.04) dolara.

 

U ovim kalkulacijam nema odstupanja i uslova, jedino sto je potrebna disciplina onih koji klikaju. E sad, ono sto me kopka (a vec gore pomenuh) jeste to sto mi sve te stvari mirisu na prevaru. Ipak, predlazem ovo zato sto taj sajt postoji vec 7-8 godina te zato sto je ROI ni mesec dana sa discipliniranim PPP altruistima :)

Eto, ako smatrate da bi ovo moglo da pali, mislim da suma iz druge tacke uopste nije losa kada su u pitanju dva minuta vremena ljudi koji su ionako gotovo svakodnevno uz racunar. Taj nalog bi mogao da otvori netko iz udruzenja, verujem da bi to mogli lako da se dogovorite.

 

Ukoliko nadjete ovaj predlog interesantan, mogu vam dati i detalje. Nisam zeleo na prvu sve da ispisem jer zaista imam rezerve prema svemu tome (ustvari, mozda cu i da otvorim neku temu pa da priupitam PPPucanstvo za misljenje u vezi PTC-a posto me pomalo i vuce da probam nesto da napravim tamo u delu koji je rizicniji).

Edited by cedo
Link to comment

+1

Radio sam kao tech support na više zvučnih (u datom trenutku) ptc poduhvata, u raznim konfiguracijama (klik na sajtu, software na računaru koji feeduje adove, kupovina akcija ("shares"), i suštinska razlika je samo u konceptu vlasnika: da li je con, ili je long con.

 

Pass.

Edited by Skyhighatrist
Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...