Jump to content
IGNORED

Fargo


Lrd

Recommended Posts

spoiler alert

 

simpatično kako gerhardti objavljuju rat odmah nakon scene kada doktor u ordinaciji kaže da je "ovo godina kada se objavljuje rat kanceru". verovatno nagoveštava dalja dešavanja.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Posted 08 November 2015 - 21:33:01 pise za prethodni post

 

kako bre osmi novembar?

 

meni je super i druga sezona. crnac je bas upecatljiv. sto se mene tice, apsolutno su odrzali nivo ludila i besmisla iz prvog dela

Edited by gagilija
Link to comment

Odgledao u cugu poslednjih pet epizoda. Sezona rasturila, jos bolja nego prva. Svidja mi se i kako su uklopili prvu i drugu, samo mi ostaje nejasno - spoiler alert - da li je Hanzi zapravo Mr Tripoli iz prve sezone? Jer sve upucuje na to, a ne lici na njega, zapravo lici na prezivelog Kitchen Brothera? Jasno je da su klinci iz poslednje scene Letters i Numbers iz prve sezone. A i interesantno kako su ubice presle u kancelariju osamdesetih, a onda se u danasnje vreme iz kancelarije islo u ubilacki pohod™.

 

Rekose da ce treca sezona da bude smestena u 2010. i da ce biti slicnih konekcija. Mislim da ce Lu opet biti u centru paznje s obzirom na onaj san i Hanzija. Mozda ce se rasvetliti i sudbina otkopane torbe para iz prve sezone.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...