Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

Nije bitno da li znace, bitan je princip  -_- . Jednom sam dao otkaz zbog hiljadu dindzi - Prvo sam trazio od direktora da mi u narednoj plati nadoknadi zakinutih hiljadu dinara, potom sam ga narednog meseca podsetio da treba da nadoknadi a nakon sledece plate sam dao otkaz. Naravno, u medjuvremenu sam nasao drugi posao sa boljim uslovima.

Link to comment

ja necu slati sluzbenu postu dok je na snazi doplatna marka za finansiranje parazita i govana. jedna kosta 10 dinara. ako je posta bas hitna, na poledjini upisem licno ime, ne firmu. princip je bitan! 

 

a isto tako ni ovima sa b92 necu slati sms dok glume fokus (radio, ne dasko i mladja)

Edited by garoviks
Link to comment

Jbt, oko čega se vi raspravljate.

 

Ne slušam jutarnje programe, ali sinoć sam slušao ovaj i moram reći da se MP prodao. (Do)pustio je u svojoj emisiji pesmu grupe Svi na pod. :thumbdown:

 

edit: Novak spaja moderno i "tradicionalno". Brojanica + moderni sat.

Edited by salerokada
Link to comment

Ozbiljno su pustili Svi na pod? Šta je sledeće, Nežni Dalibor? Izdrži, ribice? Zemlja gruva? Zato i jesu zaštitna lica... hm... zaboravite, zaneo sam se.:blush:

Edited by Oxymoron
Link to comment

Uf, ne mož tako, medija fajl se na toj strani pušta JQuery-jem. Mora da se pronađe source fajl (u ovom slučaju, to je:

http://podcast.b92.net/mp3/USTzbudilnik-2014-02-13-05-55.mp3 
 - nađe se u source-u plejera), tek je to link za skidanje. Onda taj link pejstuješ u neki ftp klijent, ili jednostavnije u Chrome, pa dobiješ onaj crni ekran sa komandama za reprodukciju, pa onda negde bilo gde u tom crnom polju desni klik, pa tek onda "Save Link As". Edited by giuseppe
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...