Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Obavezno probaj LED Clear Motion, ja sam sve vreme pokušavao sa nekim custom postavkama, dok posle dve godine nisam ovo probao. :isuse:

 

 

Koliko sam posle pročitao, samo kod nekih Samsungovih i Sonijevih modela imaš ovaj način poboljšanja pokretne rezolucije, po meni i najbolji.

Link to comment

Sad gledam neki klip i lik ladno kaze da 4k nema mnogo smisla na televizorima ispod 65 inca ali na vecim ima. Svet je potpuno poludeo kad nam trebaju toliki televizori u kuci

 

edit:

 

maxresdefault.jpg

 

edit: kad pustis 4k video sa yt slika je znacajno bolje nego na full hd?

 

edit 2: valjda ce imati u Tehnomaniji neke ukljucene da mogu da vidim side by side.

Edited by katamaran
Link to comment

Bolja je naravno. Poskidaj neke demoe sa neta pa proveri. I netflix ima saranju sa lg, pa automatski prepoznaju uhd i hdr.

Inače za dijagonalu zavisi sa kpke udaljenosti gledaś, plus uhd imaju najjači hardver, hevc podršku i trista čuda

Link to comment

Ti veliki televizori ne deluju baš toliko veliki posle izvesnog vremena kad se privikneš. Sećam se kad sam pre par godina kupio moj, prvi dan mi je izgledao užasno velik, a sad ne bih odbio ni 75-cu.

Link to comment

Megaloman sam po prirodi al me iz nekog razloga ogromni televizori odbijaju. I 42-43 mi je preveliko al cu se na to nekako navici.

 

Ako bih uzeo 65 sanjao bih nocu da prolazim ko Chef iz SP

 

 

 

 

 

plus uhd imaju najjači hardver, hevc podršku i trista čuda

 

Ovo ima logike.

 

Valjda su u Tehnomaniji pustili neki demo pa da mogu da vidim na licu mesta. Idealno sa obicnim hd televizorom pored.

 

edit: btw nasao sam na netu log in za netflix al me grize savest da ga koristim  :cry:

 

nema nasih prevoda na netfliksu? 

 

edit 2: pustio Breaking bad sa kompa i ima engleski i rumunski. Dobro bi mi doslo ako ima neka fora za tv ap.

Edited by katamaran
Link to comment

Ti veliki televizori ne deluju baš toliko veliki posle izvesnog vremena kad se privikneš. Sećam se kad sam pre par godina kupio moj, prvi dan mi je izgledao užasno velik, a sad ne bih odbio ni 75-cu.

 

Megaloman sam po prirodi al me iz nekog razloga ogromni televizori odbijaju. I 42-43 mi je preveliko al cu se na to nekako navici.

 

Upravo tako, ne postoji preveliki tv više, zaista. 

Link to comment

Taj rad, copkillah. Mojoj majci je i onaj od 32 izgledao prevelik dok joj ga nisam poklonio, a sada kada dodje kod mene kaže da joj ovaj izgleda sasvim normalno.

 

 

Sećam se kad sam prvi put kupio ovaj moj, išao basket i mene oblio neki hladan znoj, sve mi izgledalo preveliko, počeo sam da se pitam šta sam to uradio. Dve godine kasnije, kontam da sledeći put ne kupujem ništa ispod 75.

Link to comment

+1

 

ne da mi savest da preporučim ikome lg, tako da je moj odgovor otprilike samsungara k6300, on je u tom nekom rangu :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Katamaran, pa svi smartovi imaju netflix app

Izgleda da se ne razumemo. Znam da ima aplikacija al sam pitao ima li neka fora da pusta i prevod.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...