Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

ja sam jebeni grill master. sta master, grill god.

kakva sam rebarca ispekao u rerni, ne bih bolje ni u jami u Juznoj Karolini ispekao, kod lika koji se zove Jim Bob, za prijatelje Bubba. i ima sestru za zenu. uh.

 

dobro, presudio je kvalitet rebaraca, ono sto prodaju u Univerexportu je fantasticno.

 

inace smesno mi je da se rebarca zovu treca klasa mesa.

Link to comment

a što imam koziji kajmak ..obični,skidan sa mleka pa soljen..sunce ti poljubim što je ovo dobro,pojela sam ga kašikom sa onim tikvicama sa nau kukinga mnogo dobro :p

Link to comment

oljustis tikvice, izrendas tikvice, stavis da odstoje [da bi otpustile tecnost, mada opet moras dobro da ih iscedis jer su pune vode pa posle ne mogu da se mese], izrendas sangarepu, iseckas mladog lukca, izdrobis malko sira, dodas 2-3 umuchena jaja, brasno i so... sve to pomesas, da ne bude previse mekano ali dovoljno cvrsto da mozes da umesis kao pljeskavice..... i przis

Link to comment

pecena slaninica,grilovane tikvice,salata-krastavac,paprika,bluk i hladno,punomasno kozije kiselo mleko,uh sto je dobro ja pravila..

 

inace znam da to sve dolazi sa godinamatm,to ukusi za pihtije,crevca,skembice..e meni je tako sa ovcijim/kozijim mlecnim proizvodima i sirevima,do mesa jos nisam stigla..polako.... izvinjavam se sebi svaki put kad nesto probam koliko je dobro a ja to do sada u zivotu nisam jela jer budala!!

Link to comment

One zelene kuglice, prokelj, kuvane deset minuta u kipućoj vodi pa reširane na mulju, proždrknuo 1/4 kg uz pivo dok čekam da rozbratnica odleži po uri u foliji dok mi se peku keksi, danas je, u principu, dobar dan.

Link to comment

nisi moro da ih kuvas, mogo si ih samo umiti uljem, i sa malo aceta balzamika, par neoljustenih cenova belog luka, so, biber, pa u rernu. :)

zar sad ima prokelja?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...