Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Law abiding citizen, a posle i Taken. Oba jako jednostavna sa plitkim i glupim pricama gde glavni glumci naprave dar mar, bas onako kako volim. Preporuke za oba, dinamicni i dobri za nas sto ne volimo da koristimo mozak dok gledamo filmove.

Link to comment

Wake in Fright (1971) Ovo moram nazvati; remek-delom! Premijeru je imao 1971. god. na Kanskom festivalu a zbog spleta nesrećnihokolnosti; "izgubio se". Tek nakon 40. god. urađena je restauracija i ispravljena nepravda za ovaj sada kultni film."Buđenje u užasu", je prikaz brutalnog horora a uznemirujuće je to što nije fikcija. Preporuka! 10/10

Link to comment

her je primitivno govance - od razine derivativnosti priče, slaboumne glume, traljavog scenarija, dosadne režije, i premeštanja tropa u drugi vremenski okvir...tj slično american hustle

Link to comment
Wake in Fright (1971)Ovo moram nazvati; remek-delom! Premijeru je imao 1971. god. na Kanskom festivalu a zbog spleta nesrećnihokolnosti; "izgubio se". Tek nakon 40. god. urađena je restauracija i ispravljena nepravda za ovaj sada kultni film."Buđenje u užasu", je prikaz brutalnog horora a uznemirujuće je to što nije fikcija. Preporuka! 10/10
el ima u nekoj sceni nesto mnogo pobijenih zivotinja? nisam siguran da je to taj film, secam se kroz maglu.
Link to comment

Syme, evo me odustajem od Before Midnight. Vec pet minuta setaju ka nekom hotelu, mozak mi je otekao od pretencioznih lose pisanih i lose iznetih dijaloga. Kako, O KAKO ovaj smor ima onakav skor?!?

Link to comment

mene uopšte ne čudi za BM. to je film koji ljudi ili vole ili umiru od dosade. tako je s čitavom trilogijompresudno je gledati prethodne filmove. ne može se s marsa upasti u tu priču, kad je to priča s debelom pozadinom. ko ih zavoli jednom, gleda i BM kao da je triler.

Link to comment

Malopre odgledao The Bourne Legacy , nit smrdi nit mirise. Ima akcije, prica je malo razvodnjena, nema ni pocetak ni kraj. Mogli su mnogo bolje, mene nije odusevio. Jurnjava u Manili je cool, ali ostalo nekako mrsavo. Mada je glumacka ekipa sasvim dobra.

Edited by Milosh76
Link to comment
mene uopšte ne čudi za BM. to je film koji ljudi ili vole ili umiru od dosade. tako je s čitavom trilogijompresudno je gledati prethodne filmove. ne može se s marsa upasti u tu priču, kad je to priča s debelom pozadinom. ko ih zavoli jednom, gleda i BM kao da je triler.
Ja stvarno još nisam upoznao nikog kome se ovaj poslednji film nije svideo. Meni je tu stvarno sve izvrsno, počev od one platonovske rasprave o ljubavi (ono je stvarno gotov Platonov dijalog, samo što učestvuju i žene i što se pominje skajp :)), pa nadalje. Zapravo je meni to najbolji film prošle godine, Gravity be damned.A gagorderki sam ga preporučio jer joj se svideo Blue Valentine, koji je isto tako vrlo sveden film, zasnovan na razgovoru dvoje ljudi, muža i žene. S tim što je Blue Valentine zapravo mnogo sporiji i razvučeniji film. BM je mnogo dinamičniji i zanimljiviji (delom verovatno i zato što su mu junaci artikulisaniji) i ja ga zaista jesam gledao kao triler (a na trenutke i kao horor :)).Eto, sad mi se opet gleda. Edited by Syme
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...