Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Plava Jasmina je :wub: :wub: :wub:nemam reci,lepa Cate ako ne dobije oskara to mesto treba spaliti..apsolutna kraljica!!!!mada,moram priznati da meni filmovi Woody Allena malo gube na ritmu i karakteru od kada je on prestao da se pojavljuje u njima ali da je svakako sjajan,jeste

Edited by ivy
Link to comment
Pobrkani su malo loncici. Skarfejs je nesumnjivo kultni film, film koji iza sebe stvara armiju sledbenika, cudi me nije neka crkva vec osnovana, jer on to i jeste, vozi svo vreme i dobro radi. A bas da je remek delo, ono klasicno, u filmskom smislu, pa uzmemo da seciramo kostime, proveravamo mikrofone, gotovo da smo uvereni da je Pacino u pojedinim scenama zesce odradjivao, dakle, ako film razdvojimo na elemente i svaki analiziramo posebno i u sadejstvu sa drugima, onda jebiga nije remek delo.
molio bih klip, opis, timestamp... za Paćinovu šmiru u Skarfejsu.živ nisam.
Link to comment
molio bih klip, opis, timestamp... za Paćinovu šmiru u Skarfejsu.živ nisam.
ja bih voleo da znam kako je ona mir jam za krimose bolji film. sa sve najljigavijim djampkatom u istoriji filma. Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment
ja bih voleo da znam kako je ona mir jam za krimose bolji film. sa sve najljigavijim djampkatom u istoriji filma.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
:D idiudupe.
Link to comment

Шмира целу каријеру, увек игра исту улогу: аутсајдер у крими миљеу кога догађаји из филма гурну у први план: нема везе да ли су то породичне размирице када је Мајкл Корлеоне, улазак кокаина у моду када је Тони или заљубљивање када је Френки (или беше Џони?). Цео његов филмски опус укључујући и промашаје је заправо потпуни тријумф тајп кастинга. Замерати њему шмиру и то што је увек исти би било као када би неко рекао да Пипо Инзаги није знао да игра фудбал јер не зна да шева, не уме да центрира, стално је у офсајду и даје два гола по утакмици.

Edited by Праслин
Link to comment
molio bih klip, opis, timestamp... za Paćinovu šmiru u Skarfejsu.živ nisam.
Ti si u fazonu dođeš izdaš naređenja i čekaš izvršenje. Važi
Link to comment
ej, nisam ti ja zakintos
Crno-belo prevaro, kad se tvoj drug (samozvani strućnjak Ajant) i ti valjate u brlogu, meni uopšte to ne smeta. Ali ako si već uprljao legendu crno-belih, nemoj i druge da prljaš... To nije fino. Le passé (2013) Teška i bolna drama o lomovima u porodici. Gde prošlost i nerešeni emocionalni odnosine mogu tako lako da se prevaziđu. Izuzetan film u svakom pogledu. Preporuka!
Link to comment
Ti si u fazonu dođeš izdaš naređenja i čekaš izvršenje. Važi
on ce da izda naredjenje, ja cu da masem dokazima a zorge ce da te vodi u gulag. ajant ce sve to prokomentarisati kripticnom, harmsovskom, pricicom.penelop en miler ce, za to vreme, da djipa po karipskom pesku ko pomamljena.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment
on ce da izda naredjenje, ja cu da masem dokazima a zorge ce da te vodi u gulag. ajant ce sve to prokomentarisati kripticnom, harmsovskom, pricicom.penelop en miler ce, za to vreme, da djipa po karipskom pesku ko pomamljena.
Ubaciću kao novi sig Ležao zbog koke!
Link to comment
Le passé (2013)Teška i bolna drama o lomovima u porodici. Gde prošlost i nerešeni emocionalni odnosine mogu tako lako da se prevaziđu. Izuzetan film u svakom pogledu. Preporuka!
Ništa slabiji od Razvoda Nader i Simin, rešio sam da pogledam i neki njegov raniji film, očigledno je da uspeh nije slučajan. Farhadi realno zadaje, scenario mu je uvek odličan, teško je naći najmanju manu u komplikovanoj priči. Tek posle filma sam prepoznao glumicu iz The Artist u glavnoj ulozi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...