Jump to content
IGNORED

Filmovi koje volite ali se stidite da to priznate


korindjar

Recommended Posts

e ovo ne mozh biti gp;udaj se za mene Hail.gif Dead by Dawn mi je najomiljenitiji horor od svih najomiljenitijih horora mewdzu najomiljenitijim hororima evr
Aaaaa to je Evil Dead 2. Koji tresh. Veći budžet veći treš. Haha sad sam se setio da sam skoro gledao Bubba-Ho-Tep...Jel gledao neko Rodjen kao Ratnik? Kako vam to nije gp?
Link to comment
  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    40

  • kim_philby

    37

  • Аврам Гојић

    16

  • Ajant23

    14

Rocky IVI must break you!If he dies, he dies...If I can change, and you can change, everybody can change!Sta jos reci o filmu gde je pobednicka taktika da te mlate ko vola dok se protivnik ne smori, a onda dobijas u gacama od americke zastave, dok 10 hiljada Rusa navija za tebe

Edited by Venom
Link to comment
Aaaaa to je Evil Dead 2. Koji tresh. Veći budžet veći treš. Haha sad sam se setio da sam skoro gledao Bubba-Ho-Tep...Jel gledao neko Rodjen kao Ratnik? Kako vam to nije gp?
Bubba ho tep je vrhunski GP kao i manje vise sve sa Brucom. Spajdermenu ga trazim kao Valda :D A i ne furam ja ovaj avatar od pocetka foruma za dzabe cool.gif
Link to comment
  • 2 months later...
  • 6 months later...

Setih se ovog topića, pa rek'o da pokušam malo da ga oživim.Elem, teret na mojoj duši je da volim Southland Tales, i to je jedan od retkih filmova koje gledam manje-više jednom godišnje. A nikada se ne bih usudio da ga preporučim bilo kome, i teško mi je uopšte i da objasnim zašto ga ja gotivim.Niti mislim da je neko neshvaćeno remek-delo koje kritičari i obični smrtnici nisu razumeli, a svemoćni JA jesam, niti baš spada u kategoriju it's so bad it's good. Najprostije rečeno, film je toliki idiotizam i opšte ludilo da me sve to veoma zabavlja. :) Mislim pogledajte samo taj casting for fuck's sake - Bafi ubica vampira, The Rock, Džastin Timberlejk, onaj lik što se proslavio kao Stifler u Američkim pitama... ^_^

evo Rocka kako objašnjava scenario filma u filmu, što je ujedno i zaplet samog filma, ako se uopšte može reći da ovo čudo ima zaplethttp://www.youtube.com/watch?v=GrLTW4OvXfM :Hail:

Link to comment
  • 1 month later...

Slučajni turista, Lajonela Kesdena - upareno s Fantastičnom sudbinom Amelije Pulen Ž-P Ženea; romantične bajke u koje verujem manje nego u Deda Mraza, a ipak uvek odgledam, uz krekere, uvozni sir, pivo, Noblice, jakobs-kafu i nekoliko Sneškova

Edited by kud_genijalci
Link to comment
  • 3 weeks later...

Jedan film koji bi po svemu trebal oda bude neopevana bljuvotina, ali ipak "Sweetest Thing", scenaristkinje koja radi i za South Park, Nensi Pimental, s tri cure kameron Dijaz, Krsitinom Eplgejt te Selmom Bler, i lepuškastim klempavkom koji ima ženskom ime umesto prezimena. Sve je blesavo u tom filmu, predvidljivo i ljubićki, a ipak - gledljivo.

Link to comment
  • 9 months later...

Pišući na That guy! temi shvatio sam da imam potrebu da se ispovedim na temu filmova koje volim, a svi ljudi oko mene (najčešće uključujući i zvaničnu kritiku) ih smatraju neopevanim trešom. Evo da počnem od ovog koji na Rotten-u ima neverovatna 3 (i slovima: tri) procenta:10053340.jpgFilm je vrlo sladak prikaz prve ozbiljne veze, sa svim njenim usponima, padovima i iskušenjima. Plus, Cooks:http://www.youtube.com/watch?v=6U20PZyR9BIWhat's not to like?Edit: ime teme bi naravno trebalo da bude "svi drugi ih mrze", a ne "vi drugi ih mrze". Ne znam kako to da ispravim, pa se unapred zahvaljujem moderaciji ako to učini umesto mene. :)

Edited by Syme
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...