Jump to content
IGNORED

>>>>>>> film i moda


kim_philby

Recommended Posts

zapanjena sam što je K.Cuoco obukla divnu haljinu jer obično ne ume uopšte da se obuče za RC. kosa joj je krš, pa je mogla da je veže,a ne da je stavlja u prvi plan
+1I +1 za sve osim za Helen Miren koja može mnogo bolje.
Link to comment

ma znam da dzulija objektivno ne valja, nego me vuce ovaj gornji deo (zbog kosulje) i donji je onako uz telo pa mi je malo dominatrix fazon. ustvari idealno bi bilo da je sve crno i da nema ovog sljasteceg kaisa. amber me je verovatno najvise razocarala, stalno ocekujem od nje neka glamurozna over the top izdanja poput sarliz teron, a ona dodje 'vako.rasida mi se svidja (!), ali tu opet imam neki kratak spoj u glavi (kao za kejt blancet), da l mi se svidja zato sto mi je rasida superkjut ili je objektivno dobro. isto i obri plaza, znam da nije to to, nego mi je ona kul pa me to ponese.elizabet mos tek sad vidim sta je obukla, na ovim slikama sto sam ja gledala nije bilo ovoliko providno.sandra bulok - uzas.uma turman - totalni uzas. helen miren retko kad gresi.

Link to comment
ma znam da dzulija objektivno ne valja, nego me vuce ovaj gornji deo (zbog kosulje) i donji je onako uz telo pa mi je malo dominatrix fazon. ustvari idealno bi bilo da je sve crno i da nema ovog sljasteceg kaisa.
Prastajte, ali meni ova haljina bas ide uz lice Dzulijino, izgleda kao neka SuEn iz Dalasa kad krene na poselo. Tj. haljina je skroz grozna ali mi na njoj dobro izgleda. :huh:
Link to comment
трудна 13 је зајебала све ове носаче кеса и крпа.rs_634x1024-140112163141-634.Olivia-Wilde-Golden-Globes.jl.011214.jpg
+1apsolutno savrsena i boja i kroj haljine i ta svetlucava tekstura. plus sto njoj sve to jako dobro stoji...i meni je ona apsolutni favorit, mada moram priznati, svidele su mi se i laura dern i robin rajt, ali bice da je to vise ''ukus generacije'', nego sto su objektivno dobro obucene /zapravo, bice da su prediskretne u tim smedjim i bez tonovima za RC, ali meni su bas super/
Link to comment

ovi holivudski stilisti ni za q nisu....kakva neinvetivnost i dosada a tek poze !... mada me nista vise ne cudi ako je ona ana vintur iz voga mogla da ruca sa Kim K. pa nije cudo sto je ova moda dosadna.

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...