Jump to content

Photo

Igre

• Please log in to reply
2831 replies to this topic

#1906 Zverilla

Zverilla

lumpenpopulista

• Members
  • 2,388 posts

Posted 18 October 2012 - 09:54:06

to nema nikakve veze s onim sto sam ja rekao. jel znas uospte sta je stackovanje i pulovanje. pulovanje mozda znas jer cini mi se ima u lolu. a i u doti imas neutrale koji imaju auru i slicne stvari.a ovo za kvalitet :lol: :isuse: pa fala bogu da je vazno ako moze pritisnuti 12 dugmica u fajtu. jer mozes uopste da zamislis da koristis 12 dugmica u roku od 10-15 sekundi. a u isto vreme gledati gde si, gde je enemi, gde su ti drugari i jos gledati da im pomognes. ako se dobro secam, ti si ranije rekao da nisi puno igrao dotu. pitaj te tvoje drugove koji igraju dotu u igraonici, da kako je igrati sa invokerom ili sa meepom. pa ce ti objasniti sta znaci koristiti 10+ dugmica u roku od desetak sekundi.a ono da ako umres nije svejedno da li imas 6 ili 12 dugmica je glupost. zato postoji awareness, pozicioniranje kao i citanje protivnika u svakom trenutku tokom fajta.

imho ovo ubija igrivost i zato ga je lol zgazio po popularnosti.da bi mogao da pritisnes odgovarajucih 15 dugmica u 3 sekunde treba da vezbas ko dzordan da bi stigao do nba...i, sta je svrha toga?(osim da oni koji to drkaju 5 godina svaki dan mogu da demonstriraju kako su superiorni u odnosu na pocetnike... koji onda odu da igraju nesto sto se moze dovesti na pristojan nivo nakon par meseci)

taj zbun je sranje. i jos uvek ne kontam svrhu toga. a i nije neka filozofija staviti ward u zbun. mislim, zbun je tamo -> stavis ward i cao.

:0.6:cim nesto ima u lol.u a da nema doti to mora da je sranje!na mapi imas toliko zbunja da nema sanse sve da pokrijes.+ na pocetku nemas para da kupujes vardove jer ce te onda protivnici unakaziti boljim item.imada napisem tvojom terminologijom "znas koliko ti to zahteva situational awareness.a, narocito ako protivnik ima stealth heroje, ili ako moras da pazis da ti se jungler ne zavuce iza ledja" (i zaskoci te iz neposredne blizine, jer nisi tower hugovao ko sto je red na pocetku)inace, sto se tice onoga da te drugari nisu razumeli, i ne cudi me. toliko si navucen na dotu da koristis interni sleng u svakoj drugoj reci.

#1907 Miljenko

Miljenko
  • Members
  • 3,981 posts

Posted 18 October 2012 - 11:57:52

Zadnja stvar koju igrah online je UBO(Ultimate Baseball Online).Dodje drugar, pa mi priča Dota ovo-ono, a ja blage veze nemam o čemu govori.Ja sam RPG fanatik. Priča mi je bitna za igru. Jebeš to, ako treba da stisneš 156 tastera u 5 sekundi. Ja sam zato slabo igrao i borilačke igre.Kao što reče Dabović, za Fallout 3. Idem divljinom, istražujem okolinu, tražim vredne predmete, uz povremenu borbu...Di ćeš lepše.

#1908 189-

189-
  • Members
  • 3,867 posts

Posted 18 October 2012 - 12:59:54

imho ovo ubija igrivost i zato ga je lol zgazio po popularnosti.da bi mogao da pritisnes odgovarajucih 15 dugmica u 3 sekunde treba da vezbas ko dzordan da bi stigao do nba...i, sta je svrha toga?(osim da oni koji to drkaju 5 godina svaki dan mogu da demonstriraju kako su superiorni u odnosu na pocetnike... koji onda odu da igraju nesto sto se moze dovesti na pristojan nivo nakon par meseci)

nema to nikakvu vezu sa lolom. jer je ovoga bilo i pre pet godina kad lola jos uvek nije bilo, pa se igralo. lol je popularniji zbog drugih stvari.kako sta je svrha toga? zar nije svrha da pobedis? da budes bolji od ostalih? nije samo u tome stvar da nabudzis damage i da budes 'jaci' od protivnickog heroja. treba koristiti poneakd i mozak da ga izjebes na drugi nacin. da budes spretniji. kakvo glupo pitanje.

:0.6:cim nesto ima u lol.u a da nema doti to mora da je sranje!na mapi imas toliko zbunja da nema sanse sve da pokrijes.+ na pocetku nemas para da kupujes vardove jer ce te onda protivnici unakaziti boljim item.imada napisem tvojom terminologijom "znas koliko ti to zahteva situational awareness.a, narocito ako protivnik ima stealth heroje, ili ako moras da pazis da ti se jungler ne zavuce iza ledja" (i zaskoci te iz neposredne blizine, jer nisi tower hugovao ko sto je red na pocetku)inace, sto se tice onoga da te drugari nisu razumeli, i ne cudi me. toliko si navucen na dotu da koristis interni sleng u svakoj drugoj reci.

za taj zbun sam rekao da je glupost prvi put kad sam video lol. bez i da sam znao kakva je igrica. cemu svrha toga. onaj ko zna igrati, koji malo pazi ce znati da si tamo. stavi ward i cao. a ti tamo stojis, cekas na gank, umesto da farmujes ili harassujes (napadas protivnika, ne das mu da pridje tvojim kripovima).navucen :lol: nedeljno odigram samo 3-4 partije. vise gledam profesionalne timove preko streamova. koristim sleng, jer ne vidim nacin kako da nadjem odgovarajucu srpsku rec koja bi to u potpunosti prevela tu rec.nego, jesi li ti igrao dotu?

#1909 Glas RazumaN

Glas RazumaN
  • Members
  • 8,742 posts

Posted 18 October 2012 - 14:37:27

kako sta je svrha toga? zar nije svrha da pobedis? da budes bolji od ostalih? nije samo u tome stvar da nabudzis damage i da budes 'jaci' od protivnickog heroja. treba koristiti poneakd i mozak da ga izjebes na drugi nacin. da budes spretniji. kakvo glupo pitanje.

Jbt, stvarno misliš da u lolu ne treba mozak? Čovek je lepo rekao, koliko traju fajtovi, 12 dugmića je god damn previše i odlepio bi od toga. Doduše, kada bi savladao, verovatno bi se osećao jako moćno kao jedan od milion.

za taj zbun sam rekao da je glupost prvi put kad sam video lol. bez i da sam znao kakva je igrica. cemu svrha toga. onaj ko zna igrati, koji malo pazi ce znati da si tamo. stavi ward i cao. a ti tamo stojis, cekas na gank, umesto da farmujes ili harassujes (napadas protivnika, ne das mu da pridje tvojim kripovima).

To je tvoje mišljenje, moje je da baš povećavaju uzbudljivost. "onaj ko malo pazi, znaće da si tamo" :lol:, pa jedino ako je vidovit. Nemaš pojma koliko samo puta uđeš i kao "ma nema šanse da je tu", kad ono... Bottom line: nikad ne možeš da budeš siguran, zato je i zanimljivo.Kao što već rekoh, kvalitet igre se ne gleda po tome koliko je teška, laka, i sl. Jedino merilo je IGRIVOST koja proizilazi iz svih mogućih karakteristika igre - i koliko te igra vuče da provedeš vremena sa njom. U tom smislu, lol je očigledno šampion sveta, i to ubedljivo i tu nema šta da se diskutuje. Vi dotaši možete da pričate kako su svi ti ljudi ludi, i kako je lol za decu i lak, ja vam kažem da se prešaltate na lol i pokupite sve pare, ogromne pare. Pošto se dota igra sa 12 dugmića a lol sa 6 kontam da na 6 ima da sevaju spellovi u mikrosekundi. :PŠta je bolje nema smisla više pričati, jasno je da se nećemo složiti.

#1910 Zverilla

Zverilla

lumpenpopulista

• Members
  • 2,388 posts

Posted 18 October 2012 - 14:57:42

nema to nikakvu vezu sa lolom. jer je ovoga bilo i pre pet godina kad lola jos uvek nije bilo, pa se igralo. lol je popularniji zbog drugih stvari.kako sta je svrha toga? zar nije svrha da pobedis? da budes bolji od ostalih? nije samo u tome stvar da nabudzis damage i da budes 'jaci' od protivnickog heroja. treba koristiti poneakd i mozak da ga izjebes na drugi nacin. da budes spretniji. kakvo glupo pitanje.

nema glupih pitanja, samo glupih odgovora.

za taj zbun sam rekao da je glupost prvi put kad sam video lol. bez i da sam znao kakva je igrica. cemu svrha toga. onaj ko zna igrati, koji malo pazi ce znati da si tamo. stavi ward i cao. a ti tamo stojis, cekas na gank, umesto da farmujes ili harassujes (napadas protivnika, ne das mu da pridje tvojim kripovima).

ko sto rekoh - pogledaj koliko zbunja ima na mapi i razmisli da lia) mozes da ga izbegnes prolazak pored svakog od njihb) da ward.ujes svaki od njihc) da znas tacno gde je svaki od protivnika, pa da izbegnes bas taj zbun u kom on (mozda) cucizbunje je jedan od elemenata koji osetno povecava kompleksnost igre bez spustanja igrivosti, jer uvodi solidnu dozu neizvesnosti. no dzaba pricam - posto ti sve znas vec onog trenutka kad nesto prvi put vidis, onda cenim da si ipak ti u pravu.ps. u zbunju se ne cuci, nego se koristi povremeno. ako ti tvoji ortaci provedu duze vremena sedeci u zbunju, pa na osnovu toga ti ovo pricas.. jebiga, glupi ti ortaci.

Edited by Zverilla, 18 October 2012 - 15:00:24.

#1911 189-

189-
  • Members
  • 3,867 posts

Posted 18 October 2012 - 15:24:12

samo da vas pitam, koliko ozbiljno igrate lol? mislim, jel samo zbog zajebancije ili onako ozbiljno? cw-i i slicno?

Edited by 189-, 18 October 2012 - 15:26:19.

#1912 Moća

Moća

Zigosani!

• Members
  • 15,394 posts

Posted 18 October 2012 - 20:52:41

Dajte neku trku online da vozimo eto Zli, Kojot i ja i ko oce jos bar malo da se zezamo.Jos ako ima neki chat :D

#1913 renne

renne

A je to

• Members
  • 29,088 posts

Posted 18 October 2012 - 20:54:30

i ja sam za trku

#1914 Кристофер Лумумбо

Кристофер Лумумбо

fear the beard

• Members
  • 35,908 posts

Posted 18 October 2012 - 20:59:10

Dajte neku trku online da vozimo eto Zli, Kojot i ja i ko oce jos bar malo da se zezamo.Jos ako ima neki chat :D

kako se zovu ona kolca-igracke, gde mozes da ispaljujes rakete i svasta? to je odlicna zajebancija.

#1915 Moća

Moća

Zigosani!

• Members
  • 15,394 posts

Posted 18 October 2012 - 21:08:27

Rock'n roll racing? Re-volt?

#1916 Кристофер Лумумбо

Кристофер Лумумбо

fear the beard

• Members
  • 35,908 posts

Posted 18 October 2012 - 21:09:11

Rock'n roll racing? Re-volt?

to! jel moze da se igra online?

#1917 Moća

Moća

Zigosani!

• Members
  • 15,394 posts

Posted 18 October 2012 - 21:13:21

http://www.revoltrace.net/index.php Evo ga pogledaj sta treba pa nam javi :D

#1918 renne

renne

A je to

• Members
  • 29,088 posts

Posted 18 October 2012 - 21:14:28

revolt nekada mogao online, samo tako sam ga i igrao

#1919 Moća

Moća

Zigosani!

• Members
  • 15,394 posts

Posted 18 October 2012 - 21:17:35

Sad je valjda free. AKo enko vec igrao nek se javi da objasni sta nam treba.

#1920 pavllle

pavllle

Click here to see me naked!

• Members
  • 11,233 posts

Posted 18 October 2012 - 23:16:15

Sad bih igrao Twisted Metal :(