Jump to content
IGNORED

Ђускање са змајовима


porucnik vasic

  

45 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa setila se Arije i Vinterfela i ne znam čega još iz detinjstva, ali neko nekad kaže da je prema Džonu uvek bila kao sažaljiva u stilu "jadan naš polubrat kopile". Indikativno je da i ova 2.0 teen verzija samoživi kreten, pošto ne uspeva da napravi očiglednu paralelu sa svojim trenutnim statusom i njegovim od pre par godina u WF.

 

Na stranu to što u šoku od reči "bastard" odmah razneženo grli Lotora Bruna, LF-ovog bodigarda, a neki ljudi su ranije morali da dube na glavi i život da joj spasavaju samo da bi im otpevala pesmicu -_-

Link to comment

Harry the Heir podsjeca na Roberta u mladim danima. Sansa ko Sansa. Cak mi i nije iritantna kao prije. Myranda Royce mi postaje jedan od drazih sporednih zenskih likova. :lolol:

Link to comment

Harry the Heir podsjeca na Roberta u mladim danima. Sansa ko Sansa. Cak mi i nije iritantna kao prije. Myranda Royce mi postaje jedan od drazih sporednih zenskih likova. :lolol:

Санса је временом постала један од занимљивијих ликова што се у овом досадном поглављу види тек на крају. Одличан контраст на сличну сцену са покојним садистом. Све остало...тјах.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • 3 weeks later...

Jaime stvarno sačuvaj bože, kao da je i sam iznenađen anime oklopom i oružjem :D

 

Sansa kratke kose, otkud im ta ideja?

Link to comment

Jedino malo ta bela kosa bode oci, mozda su pobornici teorije da je Targ ...

Вероватно аниме фазон. 

Link to comment

 

 

Kako bi ASOIAF bio bogovski anime. :cry:

 

Sigurno bolji nego serija. Nego idi ti na anime temu pa tamo ostavi neku preporuku ako vec imas, nahvatala se paucina.

Link to comment

Sigurno bolji nego serija. Nego idi ti na anime temu pa tamo ostavi neku preporuku ako vec imas, nahvatala se paucina.

 

Jesam. :)

Link to comment
  • 1 month later...

Kupio laguninu enciklopediju vesterosa. Na prvo prelistavanje zadovoljan, posebno sto je cena dobro prilagodjena nasem standardu (1400 din sa clanskom karticom) ...

Link to comment

U petak je bila noc knjige pa je bio popust 40% ako kupis 4 i vise knjiga tako da me iznela 1080din.

Znam ... , nisam imao pojma da su je uopste i izdali, do juce kada je slucajno ugledah ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...