Jump to content
IGNORED

Uhvacen lopov, sta dalje?


Аврам Гојић

Recommended Posts

Znam, ali to je bolje nego ono što je predložio moj zet, ne smem to ovde ni da napišem  :wicked:

 

ako su podstanari srbi slobodno napiši inače nemoj :fantom:

Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    158

  • kim_philby

    135

  • Turnbull

    106

  • Caligula

    85

Vratila sam se na prvu stranicu i videla predlog da se pozove Zed. Ja lično ne poznajem takav svet, ali moglo bi se i to saznati.

 

Inače, smrdljiva lopuža ima i profil na facebooku, zajedno se šepuri sa novom gospođom. Nosim se mišlju da im odštampam slike i oblepim celu njegovu ulicu, da mu dete i bivša žena crvene zbog ološa.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Mom kumu ukrali u Grckoj iz sobe (prva noc na letovanju) Canon mark II, laptop i mobilne telefone dok su oni spavali, njih dvoje + deca. Steta oko 3500E.

 

Dakle ti spavas a oko glave tvoje dece vrsljaju neka govna i kradu tesko steceni hardver. Dobro je sto se kum nije probudio, inace je mogao da robija.

Link to comment

ok, ja ću da predupredim krljanje na topiku i da kažem da su to mogli biti i gladni cigančići™ i neki profi ološ, i da ih je trebalo ili uljudno zamoliti da odu ili poubijati. kako ko voli.

 

obe forumske strane su zadovoljene, samo bez oštrih postova.

 

hvala :)

Link to comment

ok, ja ću da predupredim krljanje na topiku i da kažem da su to mogli biti i gladni cigančići™ i neki profi ološ, i da ih je trebalo ili uljudno zamoliti da odu ili poubijati. kako ko voli.

 

obe forumske strane su zadovoljene, samo bez oštrih postova.

 

hvala :)

 

Mrš u kurac neljudski, humani care koji si potpuno u pravu!

Eto, ovo je  moj doprinos :)

 

Edited by Грешни Василије
Link to comment

spakovaše ga kunta kinte petko i rutabaga ko božićni dar   :fantom:

 

https://www.youtube.com/watch?v=uH6FinWzI7Q

 

 

jebem ti, sve vreme se nadam da je on (lopov) ili neki njegov rodjak clan ms-13 bande i da ce da se pojave da pobiju stoku :(

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...