Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Ok. Kako da napravim jedan fajl od hiljadu?

Pa u cmd odeš u taj folder gde su ti fajlići i kucaš copy *.vcf svi.vcf

Tako ćeš dobiti novi fajl svi.vcf u kojem će biti svi kontakti.

Link to comment

Ako ne znaš kako da otvoriš command prompt (cmd) prozor tačno u folderu koji ti treba, nađi ga u Windows Exploreru (My Computer), ne ulazi u folder nego drži shift i klikni desnim mišem na njega, pa izaberi "open command window here".

 

Kad ti se otvori crni prozor, otkucaj ovo što ti je zid napisao i čukni enter...

Link to comment
  • 2 weeks later...

čak su je i apdejtovali!

 

nije to samo za slabije mašine već za svakoga koga nervira glomaznost standardne aplikacije koja zauzima oko 100 megabajta ukupno što je sramotno

Link to comment

ja je koristim vec duuuuuuze vreme

jedina mana joj je sto ne vidis Reply na komentare.. stigne ti notifikacija, ali ne mozes da procitas

e da.. i u poslednje vreme sam imao problema da pustim neke video klipove koje neko okaci.. prikazani su mi kao slike i ponekad ih ne otvori kada kliknem na njih

Link to comment

Kako kontakte koji nisu snimani na gmail nalog već na telefon prebaciti na novi telefon?

Klikći po njima verovatno ima opcija export to sd card, i sl. Ili da ih zapakuješ i prebaciš posle samo taj file. Ja recimo imam i export to sim card.
Link to comment

Jeste li je isprobali?

 

 

ja je koristim vec duuuuuuze vreme

 

jedina mana joj je sto ne vidis Reply na komentare.. stigne ti notifikacija, ali ne mozes da procitas

 

e da.. i u poslednje vreme sam imao problema da pustim neke video klipove koje neko okaci.. prikazani su mi kao slike i ponekad ih ne otvori kada kliknem na njih

 

i ja je koristim već neko vreme i ti bagovi što si ih naveo za mene lično nisu problem

 

zgodno mi je da malo prošvrljam ili da odgovorim nekom i to je to i svakako da je mnogo zahvalnije za telefon i bateriju nego kombinacija glomazne FB aplikacije i glomaznog Messengera

Link to comment

šalim se, naravno. siguran sam da moj iPod Touch (32GB) ima jednako dobar DAC a ne smara te telefonskim pozivima i notifikacijama o tome da mi je neko odgovorio na fejsbuku.

 

jako mi je žao zbog smrti dedicated music playera.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...