Jump to content
IGNORED

ko su hipsteri, sta je to hipsteraj i ima li ga uopste


nisam ja

Recommended Posts

  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    73

  • Caligula

    70

  • Ryan Franco

    51

  • dig_chohano

    31

edit: sad vidim da mi nije uspeo post.

ovde vidimo jedan primerak zenke hipstera, nakon teranja. odevna kombinacija prikazuje ljubav prema starinskim vrednostima, reinterpetiranim u savremenom brendiranom kljucu. ovog puta, dašak retroa utisnut filterom cinnamon.
hipsteri su čudna sorta i, ko hoće, svašta im može zameriti, ali ovakvi primerci me raspilave. wub.gif Edited by stormy
Link to comment

:)pivski stomak je sooo seventies. majica je poklon, konfekcija hm (hrvati to izgovaraju 'ha und em', ondako germanski odsecno :lol:)pstoni, nezahvalnice, dam ti predlog za autfit, odgovaram na temu, a ti se duris. mogu i da ti pozajmim ove stvari (bez ogrlice)

Link to comment
ovde vidimo jedan primerak zenke hipstera, nakon teranja. odevna kombinacija prikazuje ljubav prema starinskim vrednostima, reinterpetiranim u savremenom brendiranom kljucu. ovog puta, dašak retroa utisnut filterom cinnamon.
ovde ladno može da se napiše u hipsterskoj majci i da se ne pogreši happy.gifčestitke na više nivoa kmejkerki inovatorki :Dnevezani edip:1878909_460s.jpg Edited by Joshua
Link to comment

uu kakvu sam ekipu susrela danasidu onako prema meni u super formaciji od 6kao iscepani iz magazina i odlucni u svojoj stvarirasporedjeni unakrs po polovima 3:3 sto to mi je trebalo dugo da provalim jer su nekako istidrzali su front sirine trotoara, zracili iz crvenih dzempercica i mene (?!) snimaliposle je nastupila kosmicka tisina

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...