Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

pocne da zvizdi slavina na poslu i setih se darling :lala:

e: i ne veruvam da je curenje, osim ako nocom kad je mirno non stop cujes taj zvuk

mozda padne pritisak u mrezi, mozda vazduh, superpozicija sa ventilom i tako

Edited by fritifrut
Link to comment

treba mi preporuka za majstora kome su specijalnost sudomašine(po mogućstvu bosch)

 

kod roditeljske mašine je izgleda riknula pumpa, a majstori iz ovlašćenog servisa(bul. milutina milankovića) su rekli da mašina spada u male kućne aparate i da će morati lično da je donesu ukoliko žele da se popravi u njihovom servisu

:frust:

Link to comment

treba mi preporuka za majstora kome su specijalnost sudomašine(po mogućstvu bosch)

 

kod roditeljske mašine je izgleda riknula pumpa, a majstori iz ovlašćenog servisa(bul. milutina milankovića) su rekli da mašina spada u male kućne aparate i da će morati lično da je donesu ukoliko žele da se popravi u njihovom servisu

:frust:

Mašina za sudove sigurno nije mali kućni aparat. Isteraj to do kraja ako ti je bitno...
Link to comment

Meni su popravljali masinu za ves ovi:IMG_20170205_092059.JPG

 

Kvar je bio neki lezaj, koji se inace menja u servisu (naravno oni da odvezu), ali posto je 4. Sprat bez lifta radio je popravku na licu mesta. Sve kulturno, dosao da proceni kvar, javio koliko ce da kosta, garancija na promenjeni deo... Izaslo je prilicno, ali je to valjda veliki kvar.

Edited by yabadaba
Link to comment

Мој комшија из зграде поправља машине.Поправља и мени и колико знам одлази код свих купаца.Ако ништа не урадиш јави да ти дам његов број.

Link to comment

treba mi preporuka za majstora kome su specijalnost sudomašine(po mogućstvu bosch)

 

kod roditeljske mašine je izgleda riknula pumpa, a majstori iz ovlašćenog servisa(bul. milutina milankovića) su rekli da mašina spada u male kućne aparate i da će morati lično da je donesu ukoliko žele da se popravi u njihovom servisu

:frust:

 

Imao sam identičnu situaciju sa frižiderom kod mojih. Ovu priliku bih iskoristio da se načestitam familije jedinom ovlašćenom servisu za LG frižidere u gradu. 

 

Ovom prilikom ću takođe besramno reklamirati servis koji je rešio problem za pola sata. Ako je serviser dovoljno siguran u sebe da napiše serijal knjiga o popravci bele tehnike mora da zna o čemu govori. 

 

http://www.miletodorov.com/

 

Imaju i servis mašina za sudove. 

 

ps. ne naplaćuju dolazak. 

Edited by bigvlada
Link to comment

hvala

:)

 

 

izgleda su servisi rak rana svih zastupnika, sličnu sam priču čuo za beko

Od izmena Zakona o tehničkim zahtevima za proizvode i ocenjivanju usaglašenosti (zakon o tehničkim propisima) 2009. godine uvoznici više uopšte nemaju zakonsku obavezu da obezbede obavezan servis.

 

Isto važi i za Zakon o zaštiti potrošača, po kome za sve garantuje trgovac.

 

Uvoznički lobi odradio posao.

 

via CZ-M53 TT

Link to comment

Potpuno kapiram varijantu da kad ti je nešto pokvareno gledaš da što pre popraviš, ali te ikakve kretene treba prijavljivati firmama za koje su , kao, ovlašćeni...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Gospodo majstori, potreban mi je savet: kupujem lančanu testeru. Ne treba mi motorna, hoću električnu, za okolokućne poslove, povremeno proređivanje voćnjaka itd... Amaterski, ništa profi. Vidim pristojnu ponudu i proizvođača i modela. Šta valja od svega toga?

Link to comment

Gospodo majstori, potreban mi je savet: kupujem lančanu testeru. Ne treba mi motorna, hoću električnu, za okolokućne poslove, povremeno proređivanje voćnjaka itd... Amaterski, ništa profi. Vidim pristojnu ponudu i proizvođača i modela. Šta valja od svega toga?

Nemoj elektricnu ako ikako mozes.

Nepotrebno ces da se ogranicis i smanjis joj upotrebljivost/domet, a da pri tom ne dobijas nista bitno.

Jeste motorka nesto vise zezanja, odrzavanja, taj rad, ali se isplati/vredi, a i nije neko opterecenje.

Ono, ti znas najbolje sta ti treba  :)

 

Ako iole nesto ozbiljnije radis, a motorka kao i svaki alat nalazi sebi sve vise zanimacije sto je duze imas, elektricna je promasaj u svakom pogledu.

Na primer, zamisli da se pentras s njom na neko drvo ili se petljas oko kresanja isprepletenog, gustog granja, a za tobom kabl.

Koji pritom mozes i da sec-sec.

 

A ako se radi o vikendasenju ili selskoj upotrebi, kako ces jadan u kradju drva sa elektricnom?  :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...