Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

Rizikovacu da budem razapet na lomaci ali moram da kazem da mi je Spanovicka jako antipaticna kao lik, deluje mi izuzetno nafurano i prepotentno, plus one tetovaze... I jos mi je nekako kao musko, mislim da se roka hemijom samo tako.

 

Uostalom, sto lepo nije igrala fuzbal i presla u PSG za veliku lovu kao Nejmar, boleo bi je bas paja za broj na dresu i tako te gluposti...

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

 

 

+1 brt. Dupe na stranu, sve ostalo mi je antipatično. 

 

A kohabitacija sa premijerom ponajviše. 

 

 

A slucajno si zaboravio da mu je odnela medalju na poklon. I kako je imala dobar tajming u odbrani rezima kad su vaterpolisti kukali da nema para, a ona odmah objasnila da lazu i da ima.

 

Mene nervira zbog preteranog manekenisanja. Ok kad to radi po netu, ali pocela je da preteruje i na takmičenjima. Sad je npr. uvek cekala kad prethodna takmičarka skoci da prodje malo vremena, kako bi kamerman dosao kod nje. Pa kad dodje, onda polako skidanje i ostalo da se sto bolje vidi kolika je riba... Bas mi to bolo oci pred svaki skok. Tesko ce tako preko 7.

 

Slažem se sa svim postovima. Od starletisanja i kačenja kvazisexi fotki na instagramu, preko poklanjanja medalje i promocije kod Psiha, i na kraju ovo kukanje na svetskom prvenstvu.

Mogla bi malo da batali promociju po medijima, a malo više da se fokusira na atletiku, da joj se ne bi i opet dešavali pehovi sa pundjom ili papirom.

Link to comment

A slucajno si zaboravio da mu je odnela medalju na poklon. I kako je imala dobar tajming u odbrani rezima kad su vaterpolisti kukali da nema para, a ona odmah objasnila da lazu i da ima.

 

Mene nervira zbog preteranog manekenisanja. Ok kad to radi po netu, ali pocela je da preteruje i na takmičenjima. Sad je npr. uvek cekala kad prethodna takmičarka skoci da prodje malo vremena, kako bi kamerman dosao kod nje. Pa kad dodje, onda polako skidanje i ostalo da se sto bolje vidi kolika je riba... Bas mi to bolo oci pred svaki skok. Tesko ce tako preko 7.

da, te stvari su izuzetno povezane. i najjace da se ti ne bi eksponirao da si kojim slucajem lep.

 

 

elem, svaki hejt inspirisan vucicem je opravdan. + curu naravno ne znam sem sa televizora, al ona objava nakon sto je "pokradena" ukazuje na prilican majndfak.

Link to comment

Stvarno mi je neverovatno da mit o Ivani Španović kao udarnoj pesnici Vučićevog režima zasnovan na jednom (obrisanom) statusu na Fejsbuku uspeva da opstane toliko dugo. Nije se javno učlanila u SNS, nije učestvovala u predizbornoj kampanji, nije pozivala da se glasa za njega, nije prisustvovala inauguraciji. Gomila sportista (i to iz daleko bolje plaćenih i daleko manje od državnog novca zavisnih sportova) je bila daleko glasnija i istrajnija u svojoj podršci, pa nikom ništa.

 

Niti je neko rekao da je udarna pesnica, niti možeš da kažeš "nikom ništa" pošto ne znaš da li mi tj evo ja to npr ne zameram drugim sportistima.

 

U mojim očima je pao svako ko se javno afirmativno eksponirao u vezi Vučića, to važi i za svakog sportistu. Na pamet mi pada Štefanek,  o poremećenom Lalatoviću da ne pričam, a ako se dobro sećam, jel su Jokić i Marjanović bili na nekom kongresu, nekoj proslavi, tako nešto? Eto, i njima zameram. Nije sad da ih mrzim, ali zameram.

Link to comment

Rizikovacu da budem razapet na lomaci ali moram da kazem da mi je Spanovicka jako antipaticna kao lik, deluje mi izuzetno nafurano i prepotentno, plus one tetovaze... I jos mi je nekako kao musko, mislim da se roka hemijom samo tako.

 

Uostalom, sto lepo nije igrala fuzbal i presla u PSG za veliku lovu kao Nejmar, boleo bi je bas paja za broj na dresu i tako te gluposti...

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

 

 

mrzis je sto ima jaci dedlift otebe.

 

Pazi kad sam mogao u dvolitru piva da se kladim da ces ti prvi reagovati na Glijev post. Pre bi obrijao dlake na ledjima nego dozvolio da neko prozbori rec protivu Spanoviceve.

Link to comment

bobi brat rodjeni ljudina je bio i medj potpisnicipa davaoca podrske ckoustom pred izbore

 

I eto ga u reprezentaciji ekspresno. Slučajno? Ne bih rek'o  :fantom:

Link to comment

A slucajno si zaboravio da mu je odnela medalju na poklon. I kako je imala dobar tajming u odbrani rezima kad su vaterpolisti kukali da nema para, a ona odmah objasnila da lazu i da ima.

 

Nije mu dala svoju medalju niti je to uradila samoinicijativno. Koliko se sećam, Atletski savez Srbije je poslao delegaciju na prijem i nju su odredili da mu pokloni medalju koju je Srbija osvojila u nekom levom takmičenju koje i nije imalo veze s njom. Kao što nije ulazila u polemiku sa Prlainovićem, a ponajmanje tvrdila da laže, odgovorala je na pitanje novinara o tome koliko je ona lično zadovoljna podrškom države. To je uostalom i sama odmah objasnila. A od tada je imala milion prilika da javno podrži Vučića, za razliku od mnogih nije to uradila, čak deluje da se i trudi da se distancira od te čitave priče koliko može jer je svesna reputacije koju je stekla, ali kapiram da joj ružna prošlost neće biti oproštena dok ga ne bude polila govnima ili makar poput Šinejd O'Konor ne pocepa njegovu sliku u direktnom TV prenosu.

 

Uopšte ne ulazim u to koliko je kome simpatična, svako ima pravo na svoj utisak, i meni je npr. bilo bezveze ono kukanje na Tviteru. Samo mislim da nije pošteno da se od nje pravi zaštitno lice Vučićevog režima kad ona to jednostavno nije. 

Edited by Halvard
Link to comment

Ne kazem da nema bubice, ali generalno devojka se ne eksponira bas toliko, ima decka sa kojim je x godina koji je potpuno random lik, retko izlazi po gradu a i tad u nekim kezual varijantama, tabloidi je nesto ne hvataju po splavovima. Mislim, kad uporedim nju i recimo Bambija kao dve najvece zvezde iz Zr, ovaj je mnogo veci saban mada je i on relativno normalan..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...