Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobar je, ipak mu je ovo prva sezona u evropi i profesionalna generalno .... Mada, po meni on vise naginje dvojci i posle ove dve odgledane utakmice mi je malo jasnije zasto su odlucili da dovedu jos jednog amerikanca na kecu ...

Link to comment

Dobili klasik 83:76 u simpaticnoj utakmici ... (mi bez Novice  oni bez Zorica)

Gos odlican u odnosu na bledo izdanje sinoc, Caki igra za sve pare (12reb,4st,4as), Pecarski ozbiljan talenat , Marinkovic zadovoljavajuci ... ostali nisu vredni pomena...

 

Kakanj? Je l Djoko ostao na parketu do trece cetvrtine?

Link to comment

Kakanj igrao samo pet minuta i naravno nista nije uradio, Djoko oko15 i ajd da kazem  prelazna ocena za nekog aba rezervnog centra ... Fali tu jedan ozbiljan igrac, koliko sam skontao Mutu posle utakmice nece se predugo cekati ova dvojica ...

 

p.s. Veceras smo razbili CIbonu u skoku(posebno ofanzivnom) ali to nisu radili ova dvojica vec Caki, Gos,Gavrilovic, mali Pecarski ...

Edited by Geo
Link to comment

muta je doslovce rekao posle meca da ce da vidi jos malo kako ce doticna dvojica da se pokazu i da "nece da gubi vreme". cini mi se da sveukupno obojica nisu odigrali duze od 15 minuta - dakle igramo "tzv small ball"  :lolol:

 

muta jos rece da ima obavezu da gura "ovo dvoje dece 2000. godiste" (pecarski i tadic), sto je, barem meni, sjajna vest.

 

geo fino sumirao sve ostalo, dodao bih jos da i mali tadic deluje jako interesantno, bio je na parketu mozda i dobrih 15ak minuta - nadam se da nece biti prekobrojan.

Link to comment

Kakanj igrao samo pet minuta i naravno nista nije uradio, Djoko oko15 i ajd da kazem  prelazna ocena za nekog aba rezervnog centra ... Fali tu jedan ozbiljan igrac, koliko sam skontao Mutu posle utakmice nece se predugo cekati ova dvojica ...

 

p.s. Veceras smo razbili CIbonu u skoku(posebno ofanzivnom) ali to nisu radili ova dvojica vec Caki, Gos,Gavrilovic, mali Pecarski ...

 

Mozda...da odigra max 10 minuta po utakmici. Gledao sam samo prvo poluvreme, za to vreme pokazao je balvanizam impresivnih razmera.

Link to comment

Dobro, ima samo 22godine, drvna gradja svakako ali mozda moze da se obradi da bude koristan u rotaciji i veca je perspektiva od nesretnog Obrada... Bitno je da izgleda ima zelju da radi , za razliku od svog prvog boravka (jbg ako vec dobijes Gosa , moras da izmes od Raskovica i malu kosku ...)

 

p.s. Kada igramo sa Igokeom i da li prenosi neko ?

 

 

Link to comment

realno placete za jos jednim visokim. nwg je bio sjajan, cakar vaskrsao, a cini mi se da bi i vanja mogao da se probudi kod mute nakon sto se mrcvario kod dziloa, govor tela juce mu je bio dobar, deluje motivisano i samopouzdano.

Link to comment

Mogli bismo da delujemo simpa kao spoj dobrih stranaca i dece, tim moze da bude atletican i raste tokom sezone. Kod Dzileta se videlo da smo debelo limitirani, mediokritetska polumesarska ekipa.

 

Razbijace nas ako ne budemo doveli ozbiljniju peticu, ovo sa Salicem i Tomicem je za skakanje krvnog pritiska.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Ali je Dzile iz tog jada iscedio maksimum, ako zanemarimo onaj raspad na kraju protiv FMP-a koji je u krajnjoj liniji i nebitan, sto se za Mutu ne bih mogao kladiti.

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...