Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

Priznajem totalni sam junky kad je bela tehnika u pitanju. Volim dobar usisivac vise nego ista. Ovih dana medjutim totalno sam zaljubljena u moju novu peglu:GC7230_02_webImage370.jpgza dva minuta pegla je vec vruca i spremna da pegla ispistajuci paru pod 3 bara !!!!!!Sve je mnogo bolje ispeglano a o tek o brizini da ne govorimo!medjutim, trenutno sam u potrazi za ovim:eveil-lumiere-customise_1_250.jpgBudilnik koji zelim : Wake up Light :wub:

Link to comment
Ja sam, izgleda, totalno operisana od te vrste probirljivosti :) Meni je samo vazno da imam usisivac koji dobro vuce.
bitno je da dobro vuce ali i da ima dobre filterei da je kesa jakai dalje nisam pametna da li ovi usisivaci sto rade bez kese valjaju... Dyson i ekipa...jms - dok si ti postovao ja zvala prodavnicu - cuvaju mi jedan idem da ga pokupim do 20:00 :wub: Edited by msmodesty
Link to comment
Kako se ta kutija gde sva prljavstina ulazi prazni, da li se pere?moram priznati da je zgodno da odmah vidis da li si usisao kljuceve ili USB key :)
www.vcdiscounter.com/lib/patsplace/binempty.swf:)
Link to comment
eveil-lumiere-customise_1_250.jpg
Sto volim da replayujem na sopstvene postove :Dupdate: RADI!!!!!! :wub:svetlo se regulise tako da nije da te budi gestapo reflektor nego pre fina zora posle 15 minuta svetla koje se sve vise i vise pojacava skroz sam se probudila bez skakanja i panicnog drzanja za plafon :lol:bez sale - magicno je dobro!!PREPORUKAI btw jms - kosta 75E
Link to comment
Volim dobar usisivac vise nego ista. Ovih dana medjutim totalno sam zaljubljena u moju novu peglu:za dva minuta pegla je vec vruca i spremna da pegla ispistajuci paru pod 3 bara !!!!!!
Kad sam otisao da kupim usisivac pre 4 godine, naleteo sam na komplikovanu nauku za koju nisam znao da postoji.Bilo ih je preko 100 modela izlozenih.Izaberem jedan koji mi se cinio dovoljno jak, prodavac me pita za sta mi treba, ja ne razumem za sta drugo "sucking device" moze da treba.Onda mi on pokaza kako to radi: drugaciji su usisivaci za parket, za tepih, za plocice, za vodu (!) za namestaj. Onaj koji sam ja hteo da kupim bio je za tepih, ne bi mi vredeo pet para - ceo stan mi je u golom sjajnom parketu, kao vecina japanskih stanova.Na kraju sam kupio jedan cije je crevo imalo nasadjen uredjaj (sa dugmicima i sopstvenom elektronikom) koji prepoznaje povrsinu pa ako imas malo parket malo tepih malo plocice on sam oseti i iskezi odgovarajuce zube dole na samom usisavanju, ne treba da mislis. Kaze, na promeni povrsine, posle 5mm je vec promenio setting.A za peglu, 2 minuta dok je potpuno topla? Koje je to rasipanje vremena! Moja pegla je topla za manje od 5 sekundi. Onda imam 1:45 da provedem radeci nesto kreatvno. :lol::lol::lol:
Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...