Jump to content
IGNORED

breaking bad


hattori

Recommended Posts

serija definitivno zasluzuje svoju topic.za one koji nisu gledali, ne znaju sta su propustili i sta propustaju, jer je sinoc otvorena 4 sezona.upravo, bez daha, odgledao prvu epizodu novog serijala.nastavljano u istom stilu.napeto i brutalno, s nizom neocekivanih obrta, uz sjajno osmisljene likove i jos bolju glumu.scena s gustavom u laboratoriji... :Hail: :Hail: :Hail:

Link to comment

Uf, ja nisam još odgledao novu a tvoj trailer mi je već ispoilovao da

Walt ubije Gusa

angry.gifIdem da skinem :jerry:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Uf, ja nisam još odgledao novu a tvoj trailer mi je već ispoilovao da Walt ubije Gusa angry.gifIdem da skinem :jerry:

zato sam ga i obrisao. ne zbog toga sto ce walt da rokne gusa, bar ne u ovoj epizodi, nego zbog toga sto otkriva previse onima koji jos nisu pogledali sve epizode... lik gustava, izmedju ostalog.

Link to comment

Gledaj slobodno, cliffhanger na kraju prve i nije neki gorući. Epizoda dosta spora, ali dobra. I dalje se nerviram što sam pogledao onaj trailer angry.gif

Link to comment

Lepo se odvija. Ova prva epizoda je ladno mogla da bude poslednja epizoda 3 sezone. Ochekujem tek u naredne 2-3 epizodama neko zhestoko zapetljavanje.

Link to comment

Je l' jos neko misli da ce se Mike eventualno okrenuti protiv Gusa i pomoci nasim junacima™? Cim je Gus krenuo da prikolje Victora, Mike je uperio pistolj pravo u njega, tacno se vidi da mu uopste ne veruje. A tu i je ono kad pomogne Waltu i Jessieju da podignu ono bure, zasto bi to bilo ubaceno ako ne da signalizira njegov prelazak na svetlu stranu™? Mozda zbog malo comic reliefa, ali sumnjam.

Edited by Calavera
Link to comment

Mike je i u onako ozbiljnoj konkurenciji jedan od najvecih careva u seriji. ja ga ni u jednom trenutku nisam dozivljavao kao negativca, uostalom covek je profi - takav mu posao.gledanje svake epizode BrBa je takvo uzivanje da se ni najmanje nisam smorio kad sam procitao spoiler za ovu sezonu. valjda postoje serije koje gledas da vidis sta ce na kraju da se desi i remek dela kao ovo koje gledas zato sto su jednostavno do jaja.

Link to comment

Ali Victor je i priklan jer ga je Mike druknuo Gusu? Nije baš da nije mogao da očekuje onakav rasplet.

Nisam siguran da ga je uopste druknuo, a i da jeste sumnjam da je to bio jedini razlog. Gus je tu uglavnom hteo da posalje poruku, mislim.
Link to comment

Ajde i ja bez spoilera. Kad Viktor dođe sa terena, on kaže Majku da je viđen. Posle Majk telefon raportira Gasu. Gas dolazi i ima izbor. Da posluša srce (i ubije dva mamlaza koja su se drznula da ga zajebu a poštedi dugogodišnjeg čoveka od poverenja, ali tako ugrozi biznis) ili razum (sve obrnuto od prethodne zagrade :)) Mislim da ni on sam do poslednjeg trenutka ne zna šta će da učini.

Link to comment

Ne trebaju spojleri valjda, do sad su svi vec odgledali. :)Mike jeste javio Gusu, ali je pitanje da li je spomenuo da je Victor zajebao stvar. Ne kazem da nije, samo da nije sigurno i da je Gus verovatno imao vise razloga da prikolje Victora.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...