Jump to content
IGNORED

Vaše lične (šaljive) Top liste


kyo

Recommended Posts

top 7 naaajgorih buđenja:1. naglo buđenje :blink: 2. prerano buđenje :blink: 3. buđenje bez puse za doblo jutlo :( 4. buđenje iz gadne noćne more :ph34r: 5. buđenje nakon kojeg shvatiš da ne znaš gde si :lolol: 6. buđenje nakon kojeg shvatiš da si večer pre promašio krevet za par metara i zaspao na podu. :lolol: 7. buđenje u krevetu punom ljudi (uops, ovo zna biti smešno... pogotovo nakon neke kučne žurke) :lolol::lolol:

Edited by kyo
Link to comment

top 7 najčešćih ženskih (ali i muških) :blush:laži svojim partnerima:1) nazvat ću te (yeah right!) wink.gif 2) volim te (aham!) :P 3) ti si jedin-a (a ta mi je još možda najbolja...a 6,5 milijardi ljudi, a ja jedini) :rolleyes: 4) nikada se nisam ovako zaljubio/la (strelica prema gore) :D 5) strašno mi fališ (da, da prestrašno) :lol: 6) mislim na tebe (i ja na tebe) B) 7) strašno sam zaposlen/a i danas moram do kasno ostati na poslu (kako da ne) evilsmile.gif

Link to comment

Top 5 povrća koje najviše volim psovat kad mi keva stavi pred mene na stol za ručak: 1. Kelj2. Mahune3. Zelje4. Blitva5. Poriluk"8emti opet taj kelj!" :lolol: u posljednje vreme kažem samo "fuj, fuj, smrdi, smrdi" :lolol:

Link to comment

na svakom forumu postoji po jedan takav...secate se onog lika sto je sam sebi smisljao vesti koje su samo njemu bile smesne i u velikim kolicinama ih postovao na stari 4um

Edited by martinj
Link to comment
na svakom forumu postoji po jedan takav...secate se onog lika sto je sam sebi smisljao vesti koje su samo njemu bile smesne i u velikim kolicinama ih postovao na stari 4um
shvatio sam tvoju poantu...govoriš o temi Samo dobre vesti koje sam uređivao na jednom drugom forumu...al odi na taj isti forum pogledati koliko su komentirane i koliko su čitane moje teme...pa usporedi sa ostalim forumašima...da teme nisu interesantne ne bi bile ni čitane ni komentiranea sad da vidimo tvoje teme i tvoju kreativnost? šta od tebe mogu interesantnog doznat ili pročitat...evo baš gledam tvoje poruke....nula bodova...pljuješ po ostalima a sam si toliko neinteresantanda ti samo poručujem ovo:fuck.gif s moje temepozzz :blink:
Link to comment
shvatio sam tvoju poantu...govoriš o temi Samo dobre vesti koje sam uređivao na jednom drugom forumu...al odi na taj isti forum pogledati koliko su komentirane i koliko su čitane moje teme...pa usporedi sa ostalim forumašima...da teme nisu interesantne ne bi bile ni čitane ni komentiranea sad da vidimo tvoje teme i tvoju kreativnost? šta od tebe mogu interesantnog doznat ili pročitat...evo baš gledam tvoje poruke....nula bodova...pljuješ po ostalima a sam si toliko neinteresantanda ti samo poručujem ovo:fuck.gif s moje temepozzz :blink:
E blago tebi kad nemas pametnija posla od ovoga!!!
Link to comment

Aman, sto ste, bre, takvi namcori?! Ucestvujte u igri ili je zaobidjite. Mene je kyo kupio za sva vremena, kada se interesovao kako moze /valjda iz Hrvatske/ da on line prati "velike misli" pacijenata s nase skupstinske govornice. :lol:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...