Jump to content
IGNORED

Snimci saobraćajnih situacija


Tale

Recommended Posts

+ milion

 

majmune koje obilaze vozila koja su stala ispred pesackog bih automatski kaznjavao:

1) visemesecnim zatvorom, ako nije bilo udesa. visegodisnjom robijom, ako jeste.

2) dozivotnim oduzimanjem dozvole

3) oduzimanjem vozila.

 

sve ispod toga je sprdnja.

 

Link to comment

ja sam danas imao situaciju. idiot je u ulici sa dve trake stao ispred pesackog na sva cetiri, pored kombija koji je parkiran na trotoaru. znaci, ja prakticno nemam nikakvu sansu da vidim pesaka. normalno, usporim tako da mogu da stanem u mestu, pesak istrci iza tog kombija i auta na pesacki i ukopa se ispred mene. stao sam na pola metra-metar od njega.

 

jos on uzeo mene da napusava.

Link to comment

Na šta bi onda ličio saobraćaj, recimo u Bul PPavla i Bul Evrope, Futoškoj..obaška što je zeleni talas u Novom Sadu misaona imenica.

Naišao sam danas na saobraćajku na bul PPavla, mislim da je 1 pešak poginuo na pešačkom bez semafora, izgledalo mi je kao telo pokriveno čaršavom, drugom su ukazivali pomoć. Jutros idem na posao, na putu ogromna fleka od ulja, pored puta delovi...sad čitam da je neko sinoć poginuo.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

dobri su za regulisanje saobraćaja, kad domicijalno stanovništvo zna da vozi

često ih praktikuju pre ulaska u naseljeno mesto zbog smanjenja brzine...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...