Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

danas sam prvi put videla i probala pluot, križanca kajsije i šljive.

izgleda kao tamna kajsija, ima ukus kajsije koja malo kisi ko šljiva.

mljac

 

11351902_1641882922709482_1056398410_n.j

pa to ima kodnas po maksijima manje vishe redovno, i zovu ga naravno - shljiva. ume da bude skroz dobro, u retkim trenucima kad je kupljivo, u smislu cene :(

Link to comment

pa to ima kodnas po maksijima manje vishe redovno, i zovu ga naravno - shljiva. ume da bude skroz dobro, u retkim trenucima kad je kupljivo, u smislu cene :(

 

slabo ja zagledam voće po maxijima pa nijesam videla.

ovo mi par komada donela kraljica majka da probam.

i ja probala. i dobro je.

Link to comment

slabo ja zagledam voće po maxijima pa nijesam videla.

ovo mi par komada donela kraljica majka da probam.

i ja probala. i dobro je.

budu ok, samo treba nabosti trenutak odnosa cene i kvaliteta :)

 

i onda kupish djeci po dve :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

Patlidzan punjen kuskusom (na becarac fazon napravljen plus meso od pecenog patlidzana) i zapecen sa sirom, cuftice (burgercici) od pasulja i ladan paradajz. Malo grilovan somun. 6748c8acb3ccfcedb65d26f71716f85e.jpg

 

Sent from my 8079 using Tapatalk

Link to comment

Pozvana sam danas na kasni ručak spremljen od jedne divljači i kao svaka podguzija nisam odolela uprkos negativnom stavu spram lova. još mi je ukus na nepcima. Savest sam malo umirila jer je meso izvadjeno iz zamrzivača i jer ga jedem prvi put unazad 30 godina a i poslednji .

Link to comment

 

 

Pozvana sam danas na kasni ručak spremljen od jedne divljači i kao svaka podguzija nisam odolela uprkos negativnom stavu spram lova. još mi je ukus na nepcima. Savest sam malo umirila jer je meso izvadjeno iz zamrzivača i jer ga jedem prvi put unazad 30 godina a i poslednji .

Jedes divljac poslednji put. u zadnjih 30 godina... zamalo da nasednem na recnu igracku [emoji16]

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...