Jump to content
IGNORED

žestina


henrik larsson

Recommended Posts

Treba da odu na medicinski pregled i da oni koji mogu da podnesu žestinu to zvanično saznaju i dobiju kao zdravstvene kartone koje bi pokazivali pri kupovini.

 

Dok se to ne desi, žestina se valja ulicama za trećinu ili četvrtinu cene koju nosi u Australiji.

Link to comment

Pa rekoh da nisam nikada čuo za taj viski, prvi put sam ga primetio juče, sigurno je uvek bio tamo, među stotinama drugih.

A da nije isti, moguće, mnogi od njih imaju podvrste pa naoko ista marka moiže da bude višestruko skuplja boca. Na mojoj slici je sakura bela, na onoj drugoj je kao prirodne boje, može da bude 10 godina razlike u "starenju". Pogledaću sledeći put kada se zateknem.

Link to comment
  • 1 month later...

Ja sam probao dosta japanaca i do sada je samo jedan dobio losu ocjenu. Nikka from the barrel. Nikad nesto gore nisam probao. Inace Hibiki, Hakushu i Yamazaki rasturaju. Doveli su ih do perfekcije. Jos ako su odlezali u mizunara bacvama, uh. Opasna su konkurencija skotima.8adc6f3101636e81a410bc23c8c1e330.jpg

Link to comment
5 minutes ago, vookela said:

Plan je da oformim jedan bife sa finim picima, pa sada guglam i kopam...

 

hvala renne

Kad zaokruzis taj koncept zovi na otvaranje :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...