Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

ovaj jordan je lep samo na slici. nemoj da se neko zajebe pa da ih kupi preko interneta.

materijal je uzasan (PU?) a patike su potpuno deformisane, cak i pre nego sto ih neko proba.

pih, ja imam Jordan Flight 2, slične ovima, nije neki krš materijal, mada nije ni blizu starih Jordanki. al je neudoban ko da veze nema sa Jordankama.

utisak sličan tvom imam u vezi Air Force 1 - krš materijal, deformisana patika i neudobnost. verovatno su mnaji brojevi manje deformisani jer na tuđim manjim nogama izgledaju lepo.

 

@Glas: hm da, cene su paprene do sniženja, a sniženja počinju kad im ostane samo nekoliko brojeva na lageru.

mali im je kalup, manji i od reeboka i nikea. imaš ovde size guide ali obrati pažnju da veličina zavisi od serija: http://www.asics.co.uk/shoe-size-guide

 

 

 

 

evo jedne za McCabea:

 

99965.jpg

 

http://www.prodirectselect.com/Search.aspx?q=puma%20disc

 

 

patike kod nas su primetno skuplje u odnosu na prethodne godine. ne znam u čemu je štos. a izbor je prejadan. mada, pre neki dan sam bio u Foot Lockeru i video sam 0 lepih patika

 

 

Link to comment

 

99965.jpg

 

 

:wub:

 

patike kod nas su primetno skuplje u odnosu na prethodne godine. ne znam u čemu je štos. a izbor je prejadan. mada, pre neki dan sam bio u Foot Lockeru i video sam 0 lepih patika

 

+1

 

 

Link to comment

Ma nigde nema lepih, ako adidas ubode par modela i to je to. I tako je već godinama. 

 

Poručio sam crvene, prve, 46,5, nek ide život. Po dužini gazišta ispada taman koliko treba. Ipak su to Japanci, očekivao sam manji kalup. 

Link to comment

Ja imam tri para Onitsuka Tiger patika (dva modela, dubok i plitki koji bih rekla da je ovaj mexico 66), i pored toga sto su lake, nisu bas udobne za duze pesacenje i za one koji akcentuju petom, ali srecom u taj dublji model uspesno uguram ulozak i onda mi je super. Ne mogu da ubodem slike, kupila sam ih pre nekoliko godina u Americi. Jedne od tih dubokih su deo koza, deo neka plastika koja lici na kozu i osetim da mi se noge znoje brze nego u drugim patikama.

Nisu bile bas jeftine, taj dublji model od kojih imam dva para sam uzela u fazonu 1 par 60USD a 2 para 80USD dok su trece patike bile 75-80USD.

Mislim da je to velika cena za takve patike koje cak nisu ni kozne vecim delom, mada izgleda da sastav danas nije vise bitna stavka. Kod nas je sve naravno skuplje.

 

 

edit: nadjoh te mexico 66 espadrile :D

2970305_1414725046.jpg

lake da se ne osecaju na nogama, platno je kvalitetno (nije sintetika), u njima se noge ne znoje uopste, a dobro idu i na bosu nogu

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

ouaj, starke za 80 evra, kolko traze po evropama, e to je skupo. ovo tvoje je ok cena.

Moze biti, nisam dugo kupovala patike - ovo je bilo u periodu 2011-2013 i tad mi je delovalo da je sve poskupelo.

Treba da kupim i ja neke nove patike, pomenute duboke se ofucase samo tako, a lepo me mrzi da krenem po prodavnicama.

Link to comment

sto je lepo kad covek laze samog sebe :) 

 

kako su lepe ajde bogati !  ko da si u osnovnoj skoli pa se padavicari skupili.

 

za klince i klinceze su okej. i ove goth chicks sto misle da idu protiv sveta

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...