Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

ja samo da pohvalim Respect Martis boje za kosu bez amonijaka...ima ih u DMovim prodavnicama, skuplje su od prosecnih boja, ali ne previse. jako dobro prekrivaju sede i generalno su odlicne za kosu. 

takode, koristim i Pro Sheen ispravljac kose, nabavila u novom sadu, u prodavnici alexandar, sa nekim je proteinima i zaista ''radi'' - ispravlja moju talasatu kosu, koja bi u ovaj fazi, delovala kao da imam hladnu trajnu.

mnogo mi je bolja kosa sad, nego sto je ikada bila. mada, realno, posle nularice i koriscenja alinovog losiona za brzi rast kose /to ne deluje, i dalje mi raste otprilike 1cm mesecno/, ali mislim da kopriva i beli luk u tom melemu sjajno uticu na koren vlasista. 

 

od sampona koristim vichy dercos neogenic koji je takodje fenomenalan, tako da.... potrosim na kosu vise no neke na cipele ;-)

Link to comment

ja samo da pohvalim Respect Martis boje za kosu bez amonijaka...

je li to ona sa slike? :)

 

 

elem, htela sam malo o ludim bojama kose al da ne smorim na perspicu :lol:

 

 

i ja sam zainteresovana za tamno-zelenu ali nemam pojma da li tako nešto uopšte postoji? videla nisam nikada, ali možda ima negde u nekim specijalnim prodavnicama ili na internetu heh il tako nešto

 

a za ljubičastu, uspela sam samo i jedino s nekim nažalost ispirajućim kolor-sprejom

pre toga sam isprobala milion pravih farbi, i nikad nije ispalo ono što sam htela: ili je bila prosto crna sa nekim blagim ljubičanstvenim odsjajem po lepom i sunčanom danu kada zraci padaju tačno pod uglom od 42.5 stepena, ili je bilo nešto ciklamasto/ružičasto, ili se vrlo brzo ispralo na nešto ciklamasto/ružičasto/braonkasto

a svaka se ispirala najstrašnije, tako da mi se apsolutno svaki peškir ubrljavi posle svakog pranja kose <_<

Link to comment

 

 ili je bila prosto crna sa nekim blagim ljubičanstvenim odsjajem po lepom i sunčanom danu kada zraci padaju tačno pod uglom od 42.5 stepena

Je l' ovo 100% provereno? Nemoj da posle bude "nisi pitala, nisam te razumela"...

 

Hjortone, šta god da uradiš s kosom, ne vredi. Ostaješ blesava kako okreneš, tol'ko da čovek odma'ne rukom "Dečja posla" i nastavi dalje. :heart:

I ja sam 'tela staviti svoju smešnu fotku na perspic, čisto da ti pružim mogućnost uzvraćanja komplimenta, al' numem. :(

Link to comment

Je l' ovo 100% provereno? Nemoj da posle bude "nisi pitala, nisam te razumela"...

 

Hjortone, šta god da uradiš s kosom, ne vredi. Ostaješ blesava kako okreneš, tol'ko da čovek odma'ne rukom "Dečja posla" i nastavi dalje. :heart:

I ja sam 'tela staviti svoju smešnu fotku na perspic, čisto da ti pružim mogućnost uzvraćanja komplimenta, al' numem. :(

:)

 

nauči!

čekam sličicu

Link to comment

e kad smo vec kod toga da javim da sam,teskog srca i posle n meseci razmisljanja odustala od mog keunea 1517 i te njegove bele-pepeljasto-plave(ne mogu vise,mrzi me da se farbam svakih 30dana,skupo mi je,nemam frizera i smorio me taj neki vestacki luk) i ofarbala se necim sto se na kutiji zvalo tamno plava :D a na mojoj glavi sa pola izrastka a pola ostataka keunea je ispalo bas lepo zlatno do pepeljasto tamno prirodno plavo..svidja mi se :)

Link to comment
  • 2 months later...

jasno mi je da bih mogla da se pozabavim tom đavoljom rabotom, farbanjem, ali ne želim i plašim se. volim svoju boju kose i već znam da će me mrzeti da se podvrgavam mazanju i ispiranju i iščekivanju boje. frizerka mi već dugo priča o nekim farbama bez amonijaka i o tome da će uraditi tako da se ne primeti da sam se farbala, ali po prirodi sam nepoverljiva.

noćas sam sanjala kako sam se ofarbala. skidajući peškir s glave urlam na frizerku jer su sede ostale sede, a ostala kosa takve boje da bi mi z. brunclik u najluđoj varijanti pozavidela.

 

ne znam što sam toliko neodlučna. nikad mi nije bilo strano da eksperimentišem sa frizurama, dužinama, ali farbanje mi se nikako ne mili :(.

ostaje mi samo da se nadam da će mi se svideti kad prelomim i da će se ispostaviti da dramim bez razloga.

snovi mi dosad nisu bili proročki, valjda neće ni ovaj :).

 

eto, samo sam htela da sa vama podelim svoju nelagodu pre nego što odredim dan kada će da mi rade o glavi. (već znam da neću sutra, imam puno posla. u utorak imam još više. sreda mi je taradicionalno iscrpljujuća...)

Link to comment

jasno mi je da bih mogla da se pozabavim tom đavoljom rabotom, farbanjem, ali ne želim i plašim se. volim svoju boju kose i već znam da će me mrzeti da se podvrgavam mazanju i ispiranju i iščekivanju boje. 

 

ne farbaj se. sta ce ti ta muka u zivotu, jednom kad pocnes, zauvek ce te kostati novca, zivaca, vremena, zdravlja, potpuna glupost. kosa sedi sa zivotom. tvoje sede tebi lepo stoje. zene imaju pravo da budu sede jednako kao muskarci. 

Link to comment

Mene čeka ta muka, volim svoju boju kose, koja ide između boje meda i boje peska (zavisi od godišnjeg doba).

Pojavile su se sede, ne nešto mnogo, još ih niko osim mene ne vidi, ali imam utisak da veoma plodno orgijaju i da će broj

brzo drastično porasti. Problem sa sedima nije samo boja već što nisu meke i svilenkaste.

Nervira me sve to.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...