Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

najseksi sat za žene, ikad. eh.

bukvalno. otac dao dedi, deda dao ocu, otac dao meni :wub:

 

sad jedino ako ga keva nije zavrljachila u zaru bacanja. seljanka <_<

Link to comment

gospa bubo, hitno trazi taj darwil pa hudiniju da das kada dodje vreme :)

valjda ga nije likvidirala. ako nije, sachuvan ce biti. secam se da sam se vec devedesetih muchila da ga popravljam po zemunu, po onim radnjama shto pishe darwill onolikim slovima, a kad udjesh dobiju nervni slom :o

Link to comment
  • 1 month later...

Dobio od gospodje za 40. rodjendan. Seiko 5, nova inkarnacija :)

 

 

 

sramim se priznati ali nikada nisam shvatio cemu sluzi taj crni krug - cifarnik :blush:

 

a kuciste me podseca na jedan seikov model koji je imao mehanicki alarm tj. zvonce u kucistu na navijanje, to sam imao pre 40 godina i bio sam jako ponosan tinejdzer zbog tog sata :)

 

lep sat, lepppp, taman za rodjendanski (srecan! srecan!) poklon :)

Link to comment

to je za ronioce, da okrenu i tako imaju podsetnik koliko dugo jos mogu da budu pod vodom

 

a, to :) nikada mi ne bi palo na pamet a sad, sto mi do danas nije palo na pamet da pitam je vec druga prica :D

Link to comment

jel zna neko gde mogu da se kupe oni hipsterski satovi, sa platnenom ili kožnom jako širokom narukvicom na koji je prikačen sat? 

ne znam da li sam dobro objasnila

Link to comment

ово што сам линковао су satoviberic.rs на сајту имају, у реалности не знам, другде нисам ни гледао, верујем да нису једини који имају такве ствари у понуди, нпр. можеш погледати bomar.rs или bpmsatovi.com

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...