Jump to content
IGNORED

eksperimentalna fotografija


hoffnung

Recommended Posts

DSLR je, i tako je, al provericu josda, ne treba mi preko 30'' unutra :) ovo samo isprobavam..pa ISO mi je ovde 100napolju ce biti potrebno, sad nema zbuna sneg je, ali neki most sa automobilima moze da se uhvati za probu :)

Link to comment

ali nije kompatibilan s mojim modelomi sta, kosta 3,8evra a free shipping to seriba? :ziga:gledal sam rc-6 canon daljinac, obicni, koji mi treba za moj aparat, kosta 40e u srbijihvala , ovo mi je otkrovenje, procackacu po sajtu!

Link to comment
ali nije kompatibilan s mojim modelom
Da, ovo je model za malo vece od tvog. Tebi treba RS-60E3, a moze i neoriginalna varijanta.Za to, a i ovaj RC-6, pogledaj u US - tamo je to dosta jeftinije.Ako ides kod nekoga, nek ti naruce online sada, pa da te ceka...
Link to comment

ju bruka!odmah kontaktiram frendicu u usa za delivery uslugu!!hvala :)zavrsavam ciklus kratkom zvrljotinom, kich po sebi, al vrednom zbog ljubavi :)) bebecoj :heart:ma..skoro ko tracey emin :lolol:

Link to comment
kada smo vec kod eksperimentalne fotografije...woman on a beach #3 by: chris frielbtw, ovo nije fotosopovano ako neko bude pomislio.tilt-shift staklo + 8 in camera multi exposures. sta god, ovo drugo znacilo :D
To znaci da nije premotao film a podigao shutter vise puta na istom frame-u. In camera ne moze kod dig. photo al zato moze u PS mnogo efektinije i laske ;)
Link to comment
na Nikon D5100 moze, isti je efekat
kako?, kako se zove taj mode ?moza imam i ja negde skriven, koja je oznaka?meni se jednom to desilo slucajno na analognom, kad se otkacio film pa fotkala sve preko 1 frejma
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...