Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Danas u parku kod Ušća ispred mene 50 m dve žene šetaju večilanstvenog predivnog barzoja, koji se stalno osvrtao, stajao, kao da je znao da želim da ga vidim izbliza (osvrtao se zbog nečeg drugog, o tome u nastavku).

Sustignem ih, priđem i započnem konvezaciju, kad se ispostavi da su gospođe Italijanke iz Gorice, majka i ćerka.  Dale su mi vizit kartu, imaju odgajivačnicu barzoja i papilona.

Posle minut dolaze i dva muškarca, vode drugog barzoja, nestvarno lepog.  Zbog njega se ovaj prvi i osvrtao i zastajkivao. 

Evo linka za njihove sajtove,  sad nisam sigurna koja dva sam tačno videla, mislim da je jedna  Fortune Cookie, pa ćemo ukrasiti stranu njenom fotografijom.

www.tantezampe.weebly.com

http://www.bagrijana.com/tantezampe-kennel.html

 

5-82a6203_1.jpeg

 

Edited by halloween
Link to comment
4 hours ago, darling said:

tebe :biggrin:

 

drvo? :smile:

 

suplju junecu kost? al tek par cm duzine, posto je ona mrvica. 

drva raznih fela je izgrizla (saksijskih biljki, ivica stolova nogice izglodala jos prvi mesec ) :778_heartbeat:

kako mislis suplju, valjda sme, bas naprotiv, da nije suplja kost, to i dibije svake nedelje kuvanu govedju kost iz supe

pozdravlja vas moja ljubimica:

 

terijerska krv :780_sparkling_heart:

morala sam iskljuciti ton jer sam dobila nervni slom

jos na kraju otvorim spavacu sobu ona tamo legla sva tako od zemlje po posteljini se valjala :4_joy::4_joy:

Edited by InvisibleLight
Link to comment
On 12/2/2017 at 1:24 PM, InvisibleLight said:

drva raznih fela je izgrizla (saksijskih biljki, ivica stolova nogice izglodala jos prvi mesec ) :778_heartbeat:

kako mislis suplju, valjda sme, bas naprotiv, da nije suplja kost, to i dibije svake nedelje kuvanu govedju kost iz supe

pozdravlja vas moja ljubimica:

 

terijerska krv :780_sparkling_heart:

morala sam iskljuciti ton jer sam dobila nervni slom

jos na kraju otvorim spavacu sobu ona tamo legla sva tako od zemlje po posteljini se valjala :4_joy::4_joy:

 

:lol: 

 

al vidi taj repic sto mase u fazonu predajem se necu vise bicu dobra ti si kriva sto si me ostavila gde si do sada nije ovo nista samo sam se malo igrala sta ima vezeee. vid sto nam je lepo ovako...

 

ona juneca kost sto unutra ima srz. to je tvrdo, moz da glocka do besvesti. ima po mesarama da prodaju isecene na po par cm, a psi ne smeju kosti koje se cepaju po duzini, pilece i curece. 

 

 

ove su situacije naravno smesne kad se desavaju u tudjoj kuci. kad se samo setim svojih nervnih slomova :biggrin:

nedostaje mi...

 

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...