Jump to content
IGNORED

Slovenija nasa dezela.


Moća

Recommended Posts

Tako ce i biti na kraju ali sam opet bliži odluci da idem na Šid jer ne može tamo da bude veća gužva nikako.

Šid je jedna traka u kukuruzima ali bi opet trebalo da je bolje od Batrovaca...isključiš se u Adaševcima, pa kroz Šid, u Hrvatskoj se uključiš ponovo na auto put u Lipovcu.

Link to comment

I ne planiraj bilo kakav nocni provod u Sloveniji :)

Sta ti ima protiv nocnog života. Tebe je Mauci vodio na narodnjake zato si se loše proveo. Cekaj da te ja odvedem na jedno mesto. Onoliko lepih žena neces videti ni u Holiwodu

Link to comment

Sta ti ima protiv nocnog života. Tebe je Mauci vodio na narodnjake zato si se loše proveo. Cekaj da te ja odvedem na jedno mesto. Onoliko lepih žena neces videti ni u Holiwodu

neka bosanska diskoteka?

Link to comment

Dalje, terme kojekakve. Catez je najpoznatiji kod nas, ima aqua park, ima brdo porodica s klincima, nije wow, al je ok. U tom kraju ka Cro jos Smarjeske i Dolenjske toplice iz prve i Olimje iz druge ruke.

Vidim bio si u Dolenjskim toplicama pa reci malo kako je tamo. Ako je bezveze da ne idem :)

Link to comment

Vratih se sinoć iz ekspresne posete Ljubljani, rado bih sa vama podelio hejt za slovenačku rendgensku kontrolu prtljaga iz autobusa na Obrežju. Ni Hrvati na Bajakovu se ne ubijaju od brzine obrade buseva, sa tri busa ispred proveli smo dva sata čekajući, vreme dolaska na HR granicu je oko 2215. Povratak juče je bio pesma, maltene su nas najurili da što pre odemo u Srbiju :)  

Link to comment

Vidim bio si u Dolenjskim toplicama pa reci malo kako je tamo. Ako je bezveze da ne idem :)

Davno bese (7+ god) a i gospodja tvrdi da smo bili samo u Smarjeskim, ne i u Dolenjskim. Secam se da kad sam gledao sta sve ima nije bilo nekih tobogana itd. Sorry, nisam bas od pomoci :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...