Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

Je l' treba objašnjenje? :rolleyes: LM, po prvi put me reklama za Coca-Colu razočarala, uopšte ne razumem o čemu se tu radi. Još onaj veštački smeh :mellow: I da-da-Dača se vratio :puke:

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Reklama za Visa karticu gde se neke dve žene trkaju kolicima do kase u supermarketu.Naravno, Talas je nenadjebiv, barem što se tiče reklama u poslednjih par meseci.

Link to comment
Nema jos love topic za reklame, pa na brzinu da ubacim: onaj tip sto u ispovedaonici VB priznaje da je slomio Jelen tocilicu je ultra-simpaticna reklama. :lol:
da, da, sjajno...kao i sve reklame u kojima rabe onu portugalku koja je inicijalno vrckala noseci koka kolu lajt... :s_d:
Link to comment
Reklama za Visa karticu gde se neke dve žene trkaju kolicima do kase u supermarketu.Naravno, Talas je nenadjebiv, barem što se tiče reklama u poslednjih par meseci.
Isto za karticu Visa - kada tip pre placanja u (kineskom?) restoranu prvo skoci kao oparen, pa onda izvodi nekakve karate zahvate... i na kraju baci karticu "konobarici". :lol::unsure:
Link to comment

naježila sam se kad sam videla reklamu za ne-znam-za-šta, u kojoj klinac pukne kesu na ulici, a bodigardovi se unezveresprdnja sa političkim atentatom krajnje neukusna :puke:

Edited by mioba
Link to comment
proganja me 'njupa njupa supa'.
Mene proganja i reklama i drug koji je to skontao. I tako dok ga ne zadavim,a nisam daleko... Edited by Zli Gli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...