Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

Možda je bolje poređenje se onim Fejkersima kad je došao Nash i povređeni (u glavu) Dvajt...A da, oni Lakersi sa Maloneom su krenuli u sezonu nesto tipa 18-3...

 

Kako god, mislim da Cavsi neće biti ni blizu titule ove sezone...5-6 timova jačih od njih ima sigurno.

Link to comment

Cavsi su dovoljno dobri da dodju do finala, nebitno koliko je timova na zapadu jace od njih(a nisam ni siguran da ih ima previse). Wade i Rose ce biti relativno nebitni, imaju oni zavidnu dubinu i bez njih i mogu lagano da traze ritam kroz sezonu i da ne forsiraju nista.

Link to comment

a sto vejda u toj meri otpisujete kao bitan faktor?

stigle su godine, ne moze sigurno, makar ne konstantno biti na predjasnjem nivou, ali ja nisam stekao utisak da je u toj meri propao 

Link to comment

To sto su imali po 40 godina nikako nije uticalo na to da ne mogu da iznesu celu sezonu u ocuvanom stanju.

Payton je imao 35, posle toga solidno odigrao kada je uzeo titulu sa Miamijem, doduse bio rezervni play Jasonu Williamsu... a Malone je pre te sezone sa Lakersima za 18 godina propustio manje od 50 tekmi. nije da je kuburio sa povredama pomalo, pa se nagomilalo. coveku se nesretno sjebalo koleno u kontaktu, to se jednakom sansom desava nekome od 25 i 40

Link to comment

a sto vejda u toj meri otpisujete kao bitan faktor?

stigle su godine, ne moze sigurno, makar ne konstantno biti na predjasnjem nivou, ali ja nisam stekao utisak da je u toj meri propao 

prosle godine

30min, 18ppg, 4.5rpg, 4apg

plus je i dalje makar solidan defender i po svemu, kolena su mu u boljem stanju nego pre 5=6 godina kada je krenuo u nemacku na injekcije... 

samo budala bi pomislila da nije bitan faktor. u playoffu, covek ce biti druga opcija u Clevelandu, ispred Lovea i Thomasa

Link to comment

Definitivno najzanimljivija sezona u poslednjih x godina pred nama, šteta samo što se šampion već zna. Živo me zanima kako će Oklahoma da igra, mada slutim na silovanje košarke. Boston je najbolje složena ekipa na istoku i mislim da ove godine oni idu u finale. Što se Klivlenda tiče, previše je tu nepoznanica tokom sledećih 10 meseci (Thomas, LBJ, matora ekipa) i ne zvuči kao dobra sezona za njih. Oni nisu ni prethodnu sezonu dobro igrali, samo su dodali gas u plejofu protiv krša sa istoka.

 

Vidim da je Kawhi favorit za MVP-a, ali za to s vremena na vreme mora da se budži statistika, a njega ne vidim u tom fazonu. Veće šanse dajem Durentu ako GS bude imao oko 65 pobeda ili Hardenu ako ponovi prošlu sezonu. Takođe zanimljiva ruki generacija tako da loženje može da počne. Šta valja od sajtova, portala, youtube kanala za kvalitetno praćenje? Ja po navici klikćem na mejnstrim gluposti poput espn-a i odmah se iznerviram. Jel ostalo nešto od medija? Na youtube-u ima par ok kanala koji se trude da fokus bude na košarci a ne na rijalitiju.

Link to comment

 

 

Šta valja od sajtova, portala, youtube kanala za kvalitetno praćenje? Ja po navici klikćem na mejnstrim gluposti poput espn-a i odmah se iznerviram. Jel ostalo nešto od medija? Na youtube-u ima par ok kanala koji se trude da fokus bude na košarci a ne na rijalitiju.

Za portale i sajtove će se već naći neko ko ozbiljnije prati, a što se tiče prenosa, još od ranije utakmice sam pratio preko rojadirecta. Uz instaliran Acestream player, mogu se naći dobri linkovi, najčešće sa španske tv Arenavision. Tokom prethodne sezone prebacio sam se na reddit, tu su češći američki kanali, te ne moraš slušati Lončarove analize na španskom [emoji4] a što je još bitnije, streamovi idu i na 5,6 hiljada kbps, slika brutalna.

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

Link to comment

Definitivno najzanimljivija sezona u poslednjih x godina pred nama, šteta samo što se šampion već zna. Živo me zanima kako će Oklahoma da igra, mada slutim na silovanje košarke. Boston je najbolje složena ekipa na istoku i mislim da ove godine oni idu u finale. Što se Klivlenda tiče, previše je tu nepoznanica tokom sledećih 10 meseci (Thomas, LBJ, matora ekipa) i ne zvuči kao dobra sezona za njih. Oni nisu ni prethodnu sezonu dobro igrali, samo su dodali gas u plejofu protiv krša sa istoka.

 

Vidim da je Kawhi favorit za MVP-a, ali za to s vremena na vreme mora da se budži statistika, a njega ne vidim u tom fazonu. Veće šanse dajem Durentu ako GS bude imao oko 65 pobeda ili Hardenu ako ponovi prošlu sezonu. Takođe zanimljiva ruki generacija tako da loženje može da počne. Šta valja od sajtova, portala, youtube kanala za kvalitetno praćenje? Ja po navici klikćem na mejnstrim gluposti poput espn-a i odmah se iznerviram. Jel ostalo nešto od medija? Na youtube-u ima par ok kanala koji se trude da fokus bude na košarci a ne na rijalitiju.

ne znam za video kanale(ja imam jedan u bookmarksu za HD snimke), ali od standardnih sajtova

realgm.com

hoopshype.com

to je ono sto kliknem kada imam vremena

Link to comment

Hvala. Imam league pass, više sam mislio na tekstove, analize i tako to. Na league passu sad postoji opcija da se odmah posle utakmice ista downloaduje na mobilni ili tablet i da se gleda offline. Zgodno za pogledati utakmicu tokom dana ukoliko nisi pri internetu. Na youtube-u je dobar BBALLBREAKDOWN kanal, odem ponekad i na ispodobruca.com.

Link to comment

Meni je prosle sezone kad nisam mnogo pratio Ximo Pierto na Youtube-u bio zakon. Ujutru uz kafu vidis sve highlightse sa tekmi. Nekad je to bilo na NBA sajtu pa su ga pretvorili u negledivo sareno govno, ne znam da li je jos uvek tako. Ove godine ce verovatno ipak da padne League Pass.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...