Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    932

  • б1lme3

    900

Tepić jbt, ja zaboravio da on postoji.

igra covek prvu ligu Italije... sa kakvim uspehom, to ne znam, ali bolji je od Filipa ili Andrica jebemukera :D

 

pozvala celava picka sta moze... nije on kriv sto bolje od ovoga nemamo

Link to comment

pa dobro, na spisak od 35 imena ce svakako da zaluta po neki koji je tu kao usluga menadzeru. mislim da je moglo da se nadje mesta za nenadica kad se vec zvalo kuso i repato, ali nije kao da ce se nesto poremetiti sto je pozvan ovaj ili onaj koji ionako nece da igra.

 

na kraju ce se skupiti neki pristojan tim za ovaj prvi deo kvalifikacija, osim sto smo cemo na centru sakati.

Link to comment

Sale je i rekao kada je dao spisak da veruje da ce doci do nekog dogovora... u suprotnom nece jedini problem biti da se potencijlno kosarkaska velesila Portugal plasira na SP, vec ce im tamo suditi razni Matezani, Skoti i Kenijci. a videli smo kako je to bilo na eurobasketu, tako da pored cinjenice da FIBA vode kompletni kreteni, nekako se nadam da nisu potpuno slepi. ako nastave ovako srozace kosarku na najnizi moguci nivo, i jednostavno ce doci do cepanja gde ce kompletni savezi napustiti FIBA. 

Link to comment

koja je poenta sad redom izvlacenja imena i podsmevanja?

nismo mi sfrj, zar neko zaista misli da imamo 35 kosarkasa koji su nivo nba/evroliga?

 

ilija djokovic je 96 godiste i jedan od najboljih, a verovatno i najbolji igrac borca iz cacka

ali, pre svega na ovom spisku je verovatno i zato sto se medju retkima odazvao letos za univerzitetsku reprezentaciju

 

 

pisao sam vec. bila je gomila otkaza i onda je selektor te ekipe krenuo manje vise redom da poziva plejeve (kad su napokon skupili nekakvu ekipu, falio je jos makar jedan plej). i tako, redom su ga odbijali. onda je stigao do djokovica i ovaj rekao da je spreman istog trentuka da krene za beograd (tu sad ide onaj deo price "ali nemam za kartu" jer nije primio platu ko zna od kad) i igrao je za tu selekciju

 

jebem mu mater, ako nas je neko zaduzio to je djordjevic, nekako je bezveze ovako olako potezati pricu da sastavlja ekipu na osnovu kombinacija sa menadzerima i to zbog jebenog ilije djokovica

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...