Jump to content
IGNORED

Seinfeld & Larry David


Buck Naked

Recommended Posts

Jedno vece sam sa ekipom gledao neki preterani crtac
Drawn together. Odličan je, mada za moj ukus previše promišljen i nedovoljno psihotičan i nasilan. Jbga, ja volem Ren & Stimpy.Kako možeš da uživaš u DT i Sajnfeldu u isto vreme je beyond my comprehension.
Link to comment

meni se nije narochito svidjeo curb your enthusiasm. doduse, samo sam nekih 5 epizoda pogledao. malo me smorjela serija..seinfeld je, pak, najbolja humoristichka ikad

Link to comment
Drawn together. Odličan je, mada za moj ukus previše promišljen i nedovoljno psihotičan i nasilan. Jbga, ja volem Ren & Stimpy.Kako možeš da uživaš u DT i Sajnfeldu u isto vreme je beyond my comprehension.
Mislis li kako mogu istoj osobi da se svidjaju te dve serije inace, ili kako mogu da gledam jednu posle druge, posto ovaj drugi slucaj nije slucaj. DT sam pogledao 1 epizodu koja mi je dala motiva da skidam Seinfelda kog sam opet poceo gledati par nedelja kasnije.Inace meni se DT bas svideo, odlicna doza skrnavljenja :D Edited by Hustler
Link to comment

Yeah! Mayday :wub:Evo, Larry David malo objašnjava sebe i svoj život, kao i odakle je crpeo inspiracije za Seinfeld. Užasno smešno, by the way.

Edited by Buck Naked
Link to comment

Tek sad? No soup for you!Sada ozbiljno.. onda si naleteo na jednu od najboljih epizoda bilo čega na televiziji ikada!

Edited by Buck Naked
Link to comment
Tek sad? No soup for you!Sada ozbiljno.. onda si naleteo na jednu od najboljih epizoda bilo čega na televiziji ikada!
Apsolutno,jedna od najboljih epizoda ikad,ali po meni apsolutno neprevazidjena je "Master of your domain".Stvarno genijalna epizoda
Link to comment

Ma ne vredi probirati. Ja kao hteo da se napravim vazan, pa da mu skrenem paznju na odredjene epizode koje nije odgledao. Pade mi na pamet Little Kicks, pogledam koja je po redu, a onda vidim i pre i posle nje biser do bisera, te se manuh corava posla. Mrzi me da kucam toliko...

Link to comment

Meni su Dzordzova grbavljenja najbolje stvari u Seinfeldu. Ceo taj deo kada on radi u Yankeesima je ludlo. Ipak ona epizoda kada folira da je marine biologist i onda pod nagovorom ribe zasukanih nogavica ulazi u okean je urnebesna, cherry on top je tu Kramerova golf loptica

Link to comment

cartwright!!!epizoda chinese restaurant koja je uspostavila seriju kao show about nothingegzekjutiv enbisija o utisku kad je video scenario:nothing happens. am i missing pages? literally they go to the restaurant, they stand around, they can't get a table. nothing happens. are they trying to save money?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...