Jump to content
IGNORED

uskoro stize


mustang

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bright Billy

    9

  • mustang

    6

  • Ajant23

    5

  • Pečorin

    5

treba nam istorijska serija po uzoru na Vikinge, brutalno iskrena. Na primer:

 

I sezona - Srbi pagani dolaze na Balkan, pljackaju, proteruju starosedeoce, pale crkve. Krljanje sa Vizantijom.

II sezona - nastanak prve drzave, postepeno pokrstavanje, unutrasnji sukobi. Krljanje sa Bugarima.

III sezona - obrnula se situacija iz I sezone, sad se Stefan i sin mu Rastko brutalno obracunavaju sa ostacima prvobitne paganske vere, kao i sa bogumilima. Krljanje sa svima.

Link to comment

treba nam istorijska serija po uzoru na Vikinge, brutalno iskrena. Na primer:

 

I sezona - Srbi pagani dolaze na Balkan, pljackaju, proteruju starosedeoce, pale crkve. Krljanje sa Vizantijom.

II sezona - nastanak prve drzave, postepeno pokrstavanje, unutrasnji sukobi. Krljanje sa Bugarima.

III sezona - obrnula se situacija iz I sezone, sad se Stefan i sin mu Rastko brutalno obracunavaju sa ostacima prvobitne paganske vere, kao i sa bogumilima. Krljanje sa svima.

Да напишеш један™ брутално™ искрен сценарио? :isuse:

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Već smo debelo najavljivali tu seriju. Recimo, odmah na početku ovog topica.

 

 

 

To je davno najavljivano, ali tu je valjda mnogo važniji George Pelecanos. On je tu mahom potenciran kao glavni tvorac, a i njegovo ime, čini mi se, nosi mnogo veću težinu od Simonovog. To je serija koja mi je lično najviše obećavala, ali već sam je najavljivao više puta...
Link to comment

Najavljivali smo je na više topica, ja samo povećavam hajp time što naglašavam da je to Pelecanosova serija. Simon je radio sve i svašta, Pelecanos je baš mnogo radio na Žici...

 

Prva serija koju je u svojoj karijeri stvorio Pelecanos meni je lično mnogo krupnija najava od novog parafa Simona...

 

edit: Čini mi se da se Simon u prvim najavama na imdb-u nije ni vodio kao tvorac...

Edited by Ajant23
Link to comment

Kad smo vec kod Njuce da pitam, koja je bese serija najavljivana ili je vec krenula a radi se o tome kako je krek usao u Harlem pocetkom 80-ih. Vidjao sam najavu kaming sun kao autro neke od serija koje sam skidao, al ne mogu da se setim nicega blize?

Link to comment

Posto sad citam knjigu da li ce ovaj Kingov It koji najavljuju imati vise sezona? Vidim u trejleru da se obradjuju dogadjaji iz detinjstva.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...