Jump to content
IGNORED

House Of Cards


3opge

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    60

  • Lrd

    38

  • MayDay

    34

  • MancMellow

    28

Ti si mudar, ja i ne baš :D

 

Doterao do kraja, mislim da me je prosao hajp oko ove serije, nije mi vise zanimljivo niti me briga sta ce biti sa likovima. Sve se opet vrti oko istih stvari, zaplet sa kurvom je i dalje tu, isti likovi se okrecu i obrcu...ima fin tvist na kraju sezone, ali dok doteras dotle vise te briga za bilo sta. Moraju pod hitno da zavrsavaju.

Link to comment

Da, sad već ima previše toga što bi im se moglo kvalitetno obiti o glavu. Red bi bio da se to desi sledeće sezone i da završavaju polako.

Naravno, ne mora to biti način na koji će se serija završiti, ali sve ipak vodi ka tome. Ako bude trajalo još par godina, izgubiće svaki smisao.

Još jedan utisak je da me sve više nervira gluma Kevina Spejsija. Koliko god dobar bio, ovo sad već više liči na preglumljivanje.

 

Šta mislite jel preživela Lien? Ne znam što, ali možda mi je i najdraži lik tamo.

Guranje Keti niz stepoenice u Beloj kući je bio nestvarno glup momenat, baš ga preteraše.  :isuse:

Ako nije u pitanju neki zaplet iz sapunice tipa gubitak pamćenja, koma i slično već je moglo da bude neke reakcije.

Glavni lik naravno mrtav-ladan, verovatno čekaju da smisle šta će sa tom pričom.

Ubijanje ljubavnika je zanimljiv momenat, sad i Kler zvanično ima krvi na rukama. Nekako mi je uvek ličilo da će nju oprati od svih Frenkovih zlodela, kad dođe pravi momenat za to.

 

 

Edited by mraki
Link to comment

Doslo je do zamora materijala, KS se nije puno promenio u odnosu na prvu sezonu, samo nam je tada to bilo vau, a sad je pre u fazonu "daj ne smaraj vise"...

 

...mada mu je ona scena govora pred otkaz maestralna.

 

Da, to sa Durantovom je neverovatno jadno napisano, lenjo da lenjije ne moze biti. I ono, ne treba da budes clan Mense (ne treba ni da si lukav ko onaj novinar Tom) da povezes kako se ova povredila u predsednikovoj kuci dan pre nego je trebalo da svedoci protiv predsednika. Ili kako je Lien (ja bih rekao definitivno) zaginula celih 7 sati nakon sto su je makli sa "chief of staff" pozicije.

 

Konvej mi je bio gotivan u prosloj sezoni, sad su ga bzvz nesto brzinski smuljali. Mark Aser mi se svidja kao lik, motherfucker, deluje mi da je on taj koji ce ih konacno smaknuti na kraju, otprilike jedino osvezenje u ovoj sezoni. 

 

 

Link to comment

Sto se mene tice serija se zavrsila!

A da sam poslusao sebe posle 1.epizode poslednje sezone - HOC bi imao bar zvezdicu vise...

 

Inace Dzejn radi za Jovicu Stanisica, to je bar jasno  :s_c:

Link to comment

aser je malo dete™ za dzejn dejvis, ona je otelotvorenje deep state-a, niko ne zna ni sta radi ni za koga 

Meni ona bas dosta deluje da je jednostavno na platnom spisku nekog velikog biznisa. 

Link to comment

Jedno od glupljih uvodjenja likova u pricu. U stvari uvodjenje nije postojalo nego se eto tako tek pojavila. Sto se mene serija je mogla da se zavrsi posle trece sezone

Link to comment
  • 4 weeks later...

Jedno od glupljih uvodjenja likova u pricu. U stvari uvodjenje nije postojalo nego se eto tako tek pojavila. Sto se mene serija je mogla da se zavrsi posle trece sezone

 

+1, ne znam ni ko je ni šta je ni zašto se pojavila i odjednom zavodi red po kabinetu najmoćnijeg čoveka na svetu. 

 

.Još jedan utisak je da me sve više nervira gluma Kevina Spejsija. Koliko god dobar bio, ovo sad već više liči na preglumljivanje.

To sam rekao posle prve sezone, a sada me nervira daleko iznad neke granice normale. Toliko glumata, pretvara se, napušava, manipuliše da mu se lik negde između potpuno pogubio u svom tom kreveljenju. Iritira me žestoko.

 

 

 

Šta mislite jel preživela Lien? Ne znam što, ali možda mi je i najdraži lik tamo.

Ja znam što, jer je cica samo takva...

 

Guranje Keti niz stepoenice u Beloj kući je bio nestvarno glup momenat, baš ga preteraše.  :isuse:

Epska glupost. Ima smisla samo ako je znao da će da pogine, a malo ko gine posle 10ak stepenica.

 

Ipak, dobro su zapetljali sve, poslednja trećina sezone mi je uprkos rečenom baš zanimljiva i napeta. Klasičan HoC rekao bih.

Link to comment
  • 3 months later...

neka se napuse kurca ako su ukinuli HOC zbog Spacyja,.

najgore je sto ce sada njega da strpaju u istu vrecu sa Harvijem i njegovim mloharom.

Edited by 3opge
Link to comment

Sada je svakoj budali omogućeno da zbog 5 minuta slave upropasti nečiju karijeru

Posle tridest godina skupio hrabrost.......odmah medalju,viktorijin krst,legij časti

Umesto da bude zahvalan što je Spejsi napravio čoveka od njega :naughty:

Link to comment

Kažu da je odavno donešena takva odluka, samo su iskoristili ovo kao povod...

Sve u svemu, i vreme je da završe seriju, vrte se u krug.

 

Inače, nisam siguran šta da milsim o svemu ovome. Generalno imam jako lepo mišljenje o Spejsiju, i nikako ga ne stavljam u isti koš sa Vajnstinom, ali ružan je način na koji je sve to pokušao da zamaskira objavom da je gej. Svakako nemam previše opravdanja ni za žrtve koje su ćutale godinama jer im je odgovaralo za karijeru. (Ne mislim tu nužno na ovog lika što je optužio Spejsija)

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...