Jump to content
IGNORED

Charlie Brooker


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

meni je black mirror najbolje parce televizije koje sam gledla u posljednjih godinu-dvije. prva epizoda mi je favorit, izopacena i moderna ali opet klasicna satira.nego,

Channel 4 has commissioned a second series of dark comedy Black Mirror.
:wub:jedva cekam.
Link to comment

Meni isto super Black Mirror. Obozavam futuristicke price, a ovo me podsetilo na Zonu Sumraka po atmosferi. U Dead Setu mi je smetalo sto nikako da "one sto su umrli, nezive" nazovu njihovim imenom. Ali, sama prica o zombi apokalipsi i kuci velikog brata - hilarious :D

Link to comment
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
video sam samo ova dva klipa, jel moze neko u kratkim crticama da mi objasni o cemu se radi i odakle da krenem?
Sad vidim da sam na imdb-u dao osmicu, a ne secam se nicega :DJel to ono britansko, gde u prvoj epizodi Bler jebe Dacica?*jeste, to je to :thumbup:Kojote, gledaj sve. Ima samo tri epizode u prvoj sezoni (a mislio sam da je to sve, prava miniserija). Prva je posebno upecatljiva Edited by nbg4ever
Link to comment

kojote stici ces taman da odgledas 1. sezonu do pocetka druge, kad pocnes ne mozes da stanes.prva epizoda je ivica na tv kopernikus na steroidima.ni druge dvije ne zaostaju. nisu medjusobno povezane, pa mozes i da se ukljucis u 2. sezonu bez gledanja prve.

Link to comment

ma hocu, ali stekao sam utisak da ste pominjali jos neke serijale. ne znam od cega da pocnem i sta sve ima? i jesu li to uopste serijali i epizode?

Link to comment

imas sve na ovom topiku na prosloj strani, screenwipe i newswipe, how tv ruined your life i dead set (dead set nisam odgledala, jer nisam ljubitelj zombija)mozes komotno da gledas tim redom, poslije black mirrora, koji je najkraci

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...