Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Oko štopera je bilo previše glasa, jbg.

 

Za levog beka se sad intenzivno pominje Brodžersarin Kieran Tierney, dvadesetogodišnji škotski Bejl Moreno branič kome su najjače strane dribling i osećaj za feeling za asistenciju.

 

ralno ako mane i salah budu zivi i zdravi nasi bekovi nece ni morati da prelaze u protivnicke polovine. neko idealno resenje bi bilo poput clyne-a sa levom nogom. stoper je bitnija rupa u timu.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Joj, mani me molim te levonogog Klajna. Kako misliš da ofanzivni bekovi neće biti potrebni kad sva ta krila više vole da se nabijaju u sredinu i šutiraju sa ivice šesnaesterca nego leba da jedu?

Link to comment

ralno ako mane i salah budu zivi i zdravi nasi bekovi nece ni morati da prelaze u protivnicke polovine. neko idealno resenje bi bilo poput clyne-a sa levom nogom. stoper je bitnija rupa u timu.

 

Realno ne bih imao nista protiv da i to pazarite kod nas. Za samo 40m Manolas bi vam lego ko so na kuvano jajce :fantom:

Link to comment

Joj, mani me molim te levonogog Klajna. Kako misliš da ofanzivni bekovi neće biti potrebni kad sva ta krila više vole da se nabijaju u sredinu i šutiraju sa ivice šesnaesterca nego leba da jedu?

pa lepo, ne sekiram se ja da cemo u navali imati vise prostora i biti daleko opasniji nego prosle sezone. treba lepo poklopiti stvari pozadi. treba neko navalnicima da cuva dupe... :fantom:

 

Realno ne bih imao nista protiv da i to pazarite kod nas. Za samo 40m Manolas bi vam lego ko so na kuvano jajce :fantom:

crni nemac je meni puno zanimljiviji :naughty:  mada ima i bolje da se pazari

zar nece manolas u rusiju? ja mislio to gotova stvar

Edited by cvrlle
Link to comment

Ja se iskreno nadam da je Firmino prvi tražio da pređe na devetku, jer ako nije, da mu se oduzme broj zarad novijeg i seksijeg saigrača podseća na onu travestiju sa Lanom™ Jovanovićem i Džoom Kolom koja je obojicu onoliko usrećila.

Lažna devetka postaje prava devetka. 

Link to comment

@ček ~Avanzovao je!!!

 

Wenger pozvao hot line, javio se Mbappe. Reče mu stara lija da ova veza ima budućnost i prostora za nadogradnju. :S

 

Ako ga lisac dovede to je to, carabao i emirates kup je naš!

Link to comment

prodali smo traorea lyonu za 19 miliona eura.

Купићете га за 58 за две године.

У другим вестима кладионице смањиле квоту да Вергилије ипак долази код нас.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

У другим вестима кладионице смањиле квоту да Вергилије ипак долази код нас.

 

neke vesti ga vec preselile u celski... budale  :fantom:

Link to comment

Matić u Junajtedu, najave i demantiji se smjenjuju. Smatram da bi iza Herere i Pogbe bio pun pogodak i potpuno oslobodio najskupljeg da se razmaše. 

Link to comment

Oko štopera je bilo previše glasa, jbg.

 

Za levog beka se sad intenzivno pominje Brodžersarin Kieran Tierney, dvadesetogodišnji škotski Bejl Moreno branič kome su najjače strane dribling i osećaj za feeling za asistenciju.

 

Тирни је у сваком случају бољи од тренутних рјешења за лијеви бок које имате.

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...