Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Jednog štopera treba da uzmu iz omladinaca, drugog neka nađu nekog u23 koji igra standardno po jsl livadama i ako hoće neka dođe onaj Babić na pozajmicu. I eto im rotacije <_<

 

jednog su uzeli iz omladinaca Atletico Paranaensea, a umesto Babića došao Vujadin, ali bar ovo treće su me poslušali -_-

 

na Marakanu bi trebalo da stigne Nemanja Ćalasan (21) iz subotičkog Spartaka

Nemanja Ćalasan odigrao je 31 utakmicu u dresu Spartaka prošle sezone i postigao jedan gol

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Novi šef stručnog štaba Crvene zvezde Vladan Milojević je izabrao, a na rukovodstvu kluba iz Ljutice Bogdana je da njegove želje pretoči u delo. Crvena zvezda će u novoj sezoni igrati u formaciji sa dvojicom klasičnih napadača, a plan je da uz Ričmoda Boaćija navalu srpskog vicešampiona predvodi Aleksandar Pešić.

 

Bivši centarfor Jagodine, u kojeg je zaljubljen sportski sektor crveno-belih, trenutno je pod ugovorom sa francuskim Tuluzom i zbog toga odgovorni iz Ljutice Bogdana kreću u akciju.

 

Već sutra za Tuluz putuje poslovni direktor Crvene zvezde Stefan Pantović u društvu menadžera 25-godišnjeg napadača Ranka Stojića. Oni veruju da će spustiti obeštećenje koje je u ovom trenutku milionsko, odnosno da će čelnici francuskog kluba pustiti Pešića za procente od naredne prodaje i nešto „živog“ novca.

 

Pešić (25) je pod ugovorom sa Tuluzom do leta 2019. godine, a prošle sezone bio je na pozajmici u Atalanti. Pre Francuske igrao je za Jagodinu, Šerif, OFI i Radnički iz Niša.

uh dobro je, ovog balvana su novinari dovodili u pfc pre desetak dana ^_^

Link to comment

Peti centarof za milion €, skromno

Ne vidim kako mogu da dobiju Pešića bez para

 

A i ako bi došao, skroz mi je nerealna kombinacija da igra zajedno sa Boaćeom 442. Ako dovode novog startnog c-fora, to znači da Boaće ne ostaje, a da će lažnu devetku da igra Rikardinho,  što i nije loše jer se otvara mesto za još jedno levo krilo. Ili eventualno Vujaklija, Milić..  Ali onda je sredina mnogo tanka, Mada i nema više upotrebljivih  veznih na rosteru

Link to comment

Манојловић - Стојковић, Баша, Вујадиновић, Родић - Јовичић, Чаушић, Рикардињо, Маркињос - Боаћи, Пешић

 

31_400x0.jpg

Link to comment

Манојловић - Стојковић, Баша, Вујадиновић, Родић - Јовичић, Чаушић, Рикардињо, Маркињос - Боаћи, Пешић

 

31_400x0.jpg

 

gazi!

Link to comment

Kahriman - Stojković, Fripong, Savić, Anđelković - Donald, Le Talek -novi Kadu, Srnić, Milić - Boaće.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Kahriman - Stojković, Fripong, Savić, Anđelković - Donald, Le Talek -novi Kadu, Srnić, Milić - Boaće.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

 

i meni ovo deluje verovatnije nego ova rsb varijanta, samo umesto le taleka i donalda milijas i racic.

Link to comment

Na poslednjoj proveri brani Stankovic  :isuse: Rikardinjo lazna 9

 

Stanković, Stojković, Savić, Frimpong, Anđelković, Donald, Letalek, Srnić, Ruiz, Rikardinjo, Boaći

Link to comment

i meni ovo deluje verovatnije nego ova rsb varijanta, samo umesto le taleka i donalda milijas i racic.

Da, zaboravio sam legendu Milijaša.

 

Edit: sada vidim samo dve greške.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Edited by Jozef K.
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...